SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
Jak dla mnie AMP całkiem udane choć miałem ochotę na podium w 67 ale po z***aniu ciągów mogłem o tym zapomnieć na siadach sędzia 2 razy mnie cofnął przez co z***ałem pierwszy siad bo trochę się zestresowałem hehe ale później było ok nie mam mu nic do zarzucenia bo zrobiłem oczywiste błędy. Nie docierało to do mnie kiedy startowałem hehe co do badań fajna sprawa w końcu nie było kilku ,,kozków" chyba nie muszę pisać skąd zawody na + ale za rok koniecznie trzeba poprawić się i w końcu wskoczyć na to lepsze podium :) do zobaczenia za rok wszystkim
A co do Sene to dużo ludzi Cię o coś podejrzewała co wydawało mi się śmieszne bo skoro startowałeś już na wielu imprezach ranki MP i robiłeś lepsze wyniki ale chyba nie wszyscy o tym wiedzieli:) I pamiętaj w tym roku jeszcze mi do Cibie trochę brakowało ale za rok jak będziesz dalej w 67 to będzie walka

Zmieniony przez - patryk6662 w dniu 2010-05-17 21:03:43

Zmieniony przez - patryk6662 w dniu 2010-05-17 21:06:48

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam filmik jak koles przygotowuje sie do siadów, po czym sędzia puszcza czas, cieżar sie obsludze po***ał i jeszcze sprzątaczka sprząta podłoge przed nim i w koncu palą mu podejście za.... przekroczenie czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o w dupe )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Michał29 z całym szacunkiem ale Twoje siady były jedne z najpłytszych,jakie widziałam na tych zawodach...sorry za szczerość

Patryk wiesz nie ma co się porównywać,bo zauważ,że Piotrka stać było na więcej i gdyby nie te yebane kontuzje to by wyperdolił konkretny wynik


a co do tej kontroli to masakra z tymi tekstami i nie piszę to tylko dlatego,że lubię Piotrka
wrzucam filmik,gdzie widać co się stało z prawą nogą...po tym podejściu widziałam jak wychodzi z obandażowaną nogą kulejąc...



moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 585
Ja oceniam bardzo dobrze AMPy, co prawda pierwszy raz byłem na takiej imprezie( wcześniej nie załapałem się do składu) ale organizacja naprawdę fajna, zawody szybko się skończyły a zakwaterowanie super. Startowałem w 67 i widziałem jak Sene doznał kontuzji więc oskarżenia nie na miejscu. A poziom niziutki jak na 67.5 więc za rok pewnie wiele osób pójdzie w tej kat. bo łatwo o dobre miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
Vena wiem że miał kontuzję bo rozmawiałem z nim na rogrzewce i wiem na co go stać ale ja też mam jakiś cel do którego sukcesywnie z roku dążę :) może kiedyś się uda a myślę że Piotrek by się nie obraził

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Michał spoko

Patryk do 67,5 już nie wracam(chociaż"nigdy nie mów nigdy" ) bo za dużo mnie to zdrowia zaczęło kosztować. Jakbym był zdrów to bym troszkę ponad 600 zrobił i taki wynik by mnie w pełni satysfakcjonował ale mówi się trudno. W sumie jedynie co na tych zawodach trochę z***ałem to ława bo w trzecim podejściu mogłem iść 135-140 zamiast 130, na które kolega za mocno ściągnął mi koszulę i już w połowie ruchu w dół sztanga niemal mi stanęła no i nie miałem wyjścia jak po prostu złożyć łokcie i nie wycisnąć tego. Szkoda kontuzji bo miałem chrapkę na akademicki rekord polski w ciągu i liczyłem, że sobie w końcu ćwiartkę wciągnę

Wracając do sędziowania to do oceny moich podejść(w sumie dużo ich nie było xD) nie miałem żadnych zastrzeżeń. Co się działo potem mogę się jedynie domyślać po podejściach moich kumpli z wyższych kat, którzy zaliczali siady dopiero w trzecich próbach

PS: Patryk wierzę, że będziesz duże ciężary dźwigał bo masz dobry układ. Do tego nabierzesz trochę doświadczenia i będziesz bdb zawodnik Trzymam kciuki.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-05-17 22:45:20

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-05-17 22:46:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli już nie będzie plucia i leżenia w piecu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ta koniec Zastanawiam się tylko jak ja wejdę w mojego centuriona 28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sene... wreszcie podjales dobra decyzje

chodzi o przejscie do 75, ale trzeba bylo to przynajmniej 1,5 roku temu zrobic

kwestia czy nie za pozno (w sensie, ze za duzo kontuzji juz bylo i beda sie odnawiac)... oby nie

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2010-05-17 23:17:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie siły+ zwiększenie rekordu.

Następny temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

WHEY premium