SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
A jak bylo rok temu w plywaniu? Przeciez nie wszyscy uzywaja specjalnych kostiumow i nikt nie myslal zeby zabronic ich uzywania.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Wojtas - pokaz jaki ty jestes kozak i zrób siad w bandazach i dopasowanym kaftanie. Jakbys tak zrobil to mialbys ze 60 kg w siadzie wiecej i miejsce na podium. Ale skoro wolisz startowac bez tego to ciesz sie, ze byles az czwarty. Niestety niektorzy boja sie krwiakow na nogach i bólu wiec wola miec 60kg w siadzie mniej... Kazdy z osobna wybiera swoją drogę.

Jezeli ktos dodatkowo chce jeszcze zwiekszyc swoje szanse na dobry wynik (patrz - organizatorzy), przez zakazanie sprzetu i powiadomienie o tym zawodnikow najlepiej w dniu startu to dla mnie jest "CIPKĄ" . Po raz kolejny powtarzam - nie ten co dzwiga RAW.

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
a napisałem że jestem kozak??
a tak poza tym jak tam przygotowania idą?? ja sobie w czwartek przedramie naciągnąłem przy martwym :/

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
"czy on jest aż takim kozakiem i profesjonalistą?"
Odp: - tak, jest kozakiem i profesjonalistą bo wielu "trójboistów" najzwyczajniej w swiecie boi sie sprzętu. Wyniki nie są ważne, one przychodzą z czasem... Najważniejsze jest to, że taki chlopak zdecydowal sie wybrac taka sciezke i chwala mu za to. Nie wspominam o takich których na sprzęt nie stać, bo to osobna historia.

A przygotowania ? Narazie praca wre przed Juniorami ;]. Po juniorach mala przerwa i jazda do AMPow. Ogólnie życiówki we wszystkich bojach poprawiam z dnia na dzien :D

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
ja jestem nikim ,ale chce się wypowiedzieć w kwestii sprzętu , skoro tacy kozacy jesteście to czemu na olimpiadzie nie ma sprzętu? bo tam walka jest w duchu współzawodnictwa fair play i nie wygrywa ten kto wyłożył najwięcej kasy na sprzęt ,tylko najlepszy zawodnik ,bawienie się w sprzęt to tylko marketing firm produkujących kaftany po prostu są takie zasady i jest z tego kasa : firmy produkujące sprzęt sponsorują organizacje Trójbojowe i koło się zamyka.
i możecie się podniecam w jakim to kaftanie bierzecie ile kg.
znów podkreślam ,że jestem nikim ,żeby nie było ,że to czy tamto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
Kolego mylisz się... zobacz skoki narciarskie jak ważny tam jest sprzęt... dalej bobslej hehe kajaki rowery itd wszędzie gdzie jest sprzęt liczy się zawodnik z lepszym (choć są wyjątki) dlatego olimpiada to kiepski przykład :)

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Po pierwsze trójboju nie ma na olimpiadzie - to jedno.

Po drugie ja sie nie wypowiadalem na temat czy to ze jest sprzet w trojboju jest dobre. Ale tak jest i koniec kropka. Nie mam zamiaru z tym walczyc bo jestem powaznym zawodnikiem i godze sie na te zasady, bo chce zdobywac wysokie miejsca. Jak IPF zmieni zasady ze zawody beda RAW to bede cwiczyl RAW i tez z tym nie bede dyskutowal bo nie ode mnie to zalezy. Chlopaki z UM musza sie pogodzic z charakterystyka tego sportu.

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
tak od siebie jeszcze dodam ze wykonywanie danego boju w sprzecie, a RAW to 2 różne ćwiczenia i nie da się w dniu zawodów zdjąć kostiumów i zrobić zadowalający wynik bez sprzętu, gdyż do tego wszystkiego potrzeba by było wg mnie okolo 10 tygodni treningu, żeby się przestawić i dlatego jest oburzenie wśród osób trenujących w sprzęcie odnośnie zakazu jego używania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
http://amp.azs.umed.lodz.pl/ już działa strona dotyczaca amp w trojboju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
to są jakieś jaja?? zgłoszenia wstępne do 5 marca?? Na oficjalnej stronie ampów nie ma nic na ten temat ani nawet linka do tego :/
btw. jak teraz mamy podać wstępne wartości pierwszych podejść?? do zawodów 2 miesiące a oni już chcą to wiedzieć?

Zmieniony przez - wojtas87 w dniu 2010-03-04 22:09:59

da saga continous

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie siły+ zwiększenie rekordu.

Następny temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

WHEY premium