SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
A ta e madzia jest konieczna?Tzn Obowiązkowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
a jak się logujecie to jakieś wasze dane są loginem i hasłem czy samemu się wybiera?

Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie mi sie przypomnialo, ze musze legitke sobie wyrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
a Ty nie za stary jestes?
też to muszę zrobić :D

Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Chlopaki ja sie zalogowalem na tej E-Madzi, wpisalem swoje dane do tego certyfikatu przynaleznosci akademickiej i co dalej ?? Nie dalo rady tego ani wydrukowac ani zapisac, a teraz nawet wejsc drugi raz nie moge tam bo juz jestem wpisany...

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
nie jesteś sam

Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie wiem z czym Wy macie problem.... W każdym razie jak z***aliście rejestrację to teraz tylko przez własny AZS możecie to załatwić tj idziecie do kierownika czy prezesa waszego AZSu. Mówicie, że z***aliście rejestrację i on Wam to poprawi....choć nie jestem pewny czy od ręki(potrzebne jest chyba zezwolenie od głównego AZS w Wawie), więc lepiej zróbcie to szybko bo potem może braknąć czasu na te wszystkie formalności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Sene czemu siłka była dziś zamknięta na polibudzie ?? wydaje mi się że może wiesz bo z tego co kojarzę to raz Cię spotkałem w poniedziałek o 16
Sorry że pytam w tym temacie na AMP 2010 mam nadzieje że się stawie i popatrzę jaki jestem leszcz przy niektórych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Bo yapa jeszcze swoich dup nie ruszyła....w****ia mnie to co roku bo tracę dwa cenne treningi.....

Na AMP oczywiście zapraszamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie siły+ zwiększenie rekordu.

Następny temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

WHEY premium