SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
WHAHAHAHAHAHA, kur*a usmialem sie jak nie wiem co. Po komunikacie ostatecznym bedzie info odnosnie sprzetu (wiec pewnie na miesiac przed zawodami) i to bedzie odpowiednia ilosc czasu na przygotowania ???????? Chyba kogos pogieło

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ktos chodzi na silownie zeby panny poogladac to mu sie wydaje, ze to odpowiednia ilosc czasu

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2010-03-09 17:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
ku.rwa odcinam sie od tego co wczesniej pisalem, ze z trenerem bedziemy dzialac w tym kierunku, aby było tak jak należy

jak widać chłopaki i tak wolą robić po swojemu, zatem pozostaje nam czekać do ampow zeby zobaczyc jak to wszystko wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
,,na wczesniejszych amp moze nie bylo takich zapisow ale po zawodach byly protesty i odwolania opierane na zapisie, ze: organizator nie zapewnil rownych warunkow startowych dla wszystkich co jest w swietle prawa oszustwem"

hahaha kolesie bez sprzętu byli pokrzywdzeni!!! ciekawe co do tego ma organizator ? że ktoś sobie nie potrafi zapewnić sprzętu. sport jak każdy inny i sprzęt jest ważny!!!

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 651
a jak to jest ze zgłoszeniem? mnie zgłosiła dzisiaj uczelnia i facet ze studium sportu pytał sie mnie tylko o kat. wagową, nic o podejściach nie mówił mimo, że go się pytałem. jezeli trzeba bylo zaznaczyć że się startuje w sprzęcie to na bank tego nie mam i wielu zgłoszonych będzie miało tak samo. nie wszyscy ze studium sportu kojarzą co to ts a o sprzęcie już nie wspomnę

da się gdzieś zobaczyć zgłoszenia?



edit: teraz będzie za to sprawiedliwie. Ludzie zrobią przygotowania w sprzęcie i może będą musieli na sam koniec się podporządkować 30%

Zmieniony przez - hilt w dniu 2010-03-09 21:54:26

Nie rezygnuj z celu dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Jak ja sie ciesze ze nie moge juz startowac w AMP, chyba bym wyszedl z siebie.
Zasadnicza kwestia jest coi rozumiemy pod pojeciem "sprzetu", czy tylko kostium/koszulke, co z tasmami czy to na kolana czy na nadgarstki. Tasmy tez pomagaja, z jednej strony pomagaja chronic staw a z drugiej pozwalaja podniesc wiecej kg - na kolanach pomagaja wstac z dolu a na nadgarstkach wspomagaja przedramie w utrzymaniu sztangi. Znaczna czesc osob, ktore startowaly bez kostiumow/koszulek uzywalo tasm na kolana i nadgarstki. Osoby te zaliczamy do startujacych w sprzecie?

A jak to jest z innymi dyscyplinami, np w plywaniu? Przeciez w tamtym roku czesc startowala w specjalnych kostiumach i nikt nie robil z tego powodu afery.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2537
Jeśli wysłano zgłoszenia bez zapisu o sprzęcie, to piszcie z własnych maili podając swoje dane i drużynę, niech sobie odnotują.
Ja też o jakichkolwiek protestach nie słyszałem.
To, że regulamin jest porąbany i twardo trzymają sie swojego zdania - my nie poradzimy, ale może związek się wykaże i przemówi do nich, jesli w ogóle może się mieszać skoro "organizatorem jest AZS". Z drugiej strony są to zawody kalendarzowe ... Ciekaw jestem, co zrobią jak zwiazek nie zaakceptuje regulaminu.
PS. z dwojga złego lepiej znać decyzję 1 kwietnia (oby to nie był psikus) niż 14maja.

Może piszcie jak wasze drużyny się przygotowują, ile osób szykuje się na sprzęt. Będziemy mieć wcześniej jakiś obraz.
UMCS- ośmiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
UE Wrocław

Szykuje się 10 chlopakow, ale jezeli chodzi o sprzet to mysle, ze z 5 bedzie cos tam miala.

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
POLITECHNIKA ŚLĄSKA - wszyscy w sprzecie

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UWr - tez (jedna osoba )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie siły+ zwiększenie rekordu.

Następny temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

WHEY premium