SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
nie chlopaki mowili o kostiumach i koszulkach, ale bedziemy ich z marcinem przekonywac ze ten przepis jest jakis chory i srzet musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
No ja też jestem za sprzętem.....choć swoją drogą zawody mogłyby być ciekawe Ale chyba za dużo kolan by się przy siadach posypało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
no i za krotki czas dla tych co na juniorow jadą na wzmocnienie tych grup ktore oslabia sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
I tak ten pomysl nie zostanie zrealizowany takze nie ma sie co obawiac heh.Ktos dobrze kombinuje majac na celu wyrownanie szans startujacych RAW,jednak takie powazne zmiany powinno sie dokonywac w regulaminie w momencie kiedy wiadomo gdzie i kiedy odbeda sie AMP,a nie na miesiac przed ,,bo zobaczymy kto bedzie startowal w sprzecie a kto nie,najwyzej bedzie bez bo co to za róznica".

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Prawda jest taka, że Ci którzy nie mają sprzętu to zazwyczaj totalni amatorzy(bez urazy) i nawet jeśli zawody byłyby RAW to i tak nie mieli by zbyt dużych szans z tymi zawodnikami, którzy na co dzień startują w sprzęcie. Z reszta trochę nie fair jest zmienianie fundamentalnych zasad danego sportu. To tak jakby na AMP w piłce nożnej auty grali z nogi a nie z rąk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
kwestia jest tego typu ze glowni organizatorzy ampow nie maja pojecia o treningu wsprzecie, bo sa bardzo poczatkujaca sekcja, ale spoko przekonamy ich ze sprzet musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
Moim zdaniem to troszkę nieporozumienie że dopiero teraz wiadowmo kiedy będa zawody to po pierwsze, po drugie wprowadzanie przepisu o startu bez sprzetu powinien byc ew podany juz rok wcześniej (swoją drogą jestem przeciwnikiem sprzętu powinien być tylko pas i jakieś ochraniacz czy tez delikatne pasy ochraniajace kolana bo argument że bez sprzetu startują tylko amatorzy nei do końca jest prawda np mi po prostu szkoda kasy an sprzęt nowy więc kupuje używany i nie najlepsze modele a osobiście znam łebka który ćwiczy na wsi w stodole wązy od 88-92 kg i widziałem jak ciskał 180kg a nigdy nei trenował nawet pod trójbój, wiec sorki ale gdyby wydał 500 na za***istą ksozulkę i poćwiczył trochę z nią to niewiele osób maiło by z nim szanse przynajmniej w tym boju)

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Szczypior chodziło mi o to, że spora cześć osób, która startuje bez sprzętu to studenci amatorzy, którzy startują tylko raz w roku(na AMP). Zawodnicy, którzy biorą udział w MP, MPJ czy innych imprezach wyższej rangi trenują w sprzęcie i pod sprzęt i poważniej podchodzą do TSu - to tak dla sprostowania o co mi chodziło. Wracając do tematu to termin zawodów dopiero teraz został ustalony gdyż organizator "znalazł" się dość późno. Co do przepisu o braku sprzętu to byłbym spokojny bo na 99% nie wejdzie w życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Podobno w 2002 czy 2004r na zawodach akademickich dopiero na odprawie zdecydowano ze mozna startowac w kostiumach i tasmach a w koszulkach nie :)

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
A mi sie od dawna marzy start w zawodach na ktorych wszyscy startują RAW. Prawde mowiac wolal bym zeby AMPy byly raw. Ale przepis jest do dupy troche bo np w kategorii do 90 kg bedą ludzie startowac RAW a w 100 w sprzecie bo wymogi 30% beda spelnione to w totalu wiadomo ze zawodnicy z 90 (startujacy raw) z zawodnikami z 100 (w sprzecie) nie maja szans. Ktos chyba nie do konca wie co to trójbój

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie siły+ zwiększenie rekordu.

Następny temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

WHEY premium