SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
moze tak wstepne wyniki

56

Hadasz Patryk 430

60

Jakis kolo 505

67

Gałecki 545

75

nie wiem

82

Grzesiuk Luki

90

Ruminski 745
Podmagorski 727,5


co ciekawe byla kontrola, kolega z 67 szczesliwie ominal bo doznal kontuzji podczas ciagu

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
szczesliwie? to miał cos na sumieniu napewno jak tak szczesliwie

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
jezeli ma ktos mozliwosc to prosze o wyniki 75 :)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
http://www.powerlifting.pl/zawody/r2010/mp_pp/10ampts/10ampts_w_w040.pdf pelne wyniki z pierwszego dnia

vice mistrz Polski w tróboju siłowym juniorów do lat 18

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Sedziowanie jak zwykle bylo stronnicze, jednym zaliczali lipy a innym prawidlowe podejscia palili za nic ( zwlaszcza siady) Nie wiem kto posadzil jako sedziego glownego kogos kto nigdy nie startowal a nawet moge sie zalozyc ze nie mial sztangi na plecach. To jest chvj nie sedzia ktory nie ma doswiadczenia z praktyki. Ja mam ogromny żal akurat do tego buraka bo spalil mi 2 prawidlowe podejscia (Trener ma film z 3 podejscia) Sily mialem na pozadny wynik ale chyba wygrac musial ktos inny bo mi to nie bylo pisane na pewno.
No i wspomne jescze o komisji ktora zaskoczyla wszystkich Ucieczka pana z 67,5 ktory moze sie zpodzieac na nastepnych zawodach badan i dziwnym trafem kilku zawodnikow nie dotarlo na 2 dzien startow
A i jeszce co do sedziowania to nie wiem co sie ostatnimi czasy dzieje w Polsce. Zauwazylem (moze nie tylko ja) ze sedziowie(zazwyczaj lesne dziadki bez pojecia) sedziuja ostrzej niz na zawoadch rangi mistrzostw swiata a przypomne ze to tylko zwykle ampy, no ale trzeba zaspokoic jakos swoje chore ambicje albo jakos sie odegrac za swoje przegrane przez samego siebie zycie.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Zgadzam się w 100%. Przez niezaliczone 3 podejscie w przysiadach straciłem 15 kg i brązowy medal w akademiach. Moze nawet zarzuce filmik to sie wypowiecie.

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Kownacki lukasz który dziś?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Kurva byles ,a nawet z toba nie pogadalem

Ogolnie tak

-Ogranizacja zawodow do dupy
- naglosnienie(mikrofon) nic nie bylo slychac chyba ze mowili po jakims dziwnym jezyku
- Sedziowanie z dupy Szczegolnie dobre bylo sedziowanie siadow i gdy uslyszalem ze spalili typowi podejscia bo uwaga jego kont pochylenie plecow przekraczal 15 stopni to myslalem ze yebne na plecy Ale jedna niewiasta na WL tez nie byla lepsza....
- Predkosc podejsc i wogole to jakies kurva nie porozumienie ja sie czulem jakbym kurva trening do wycinki robil ,a nie byl na zawodach
- no i kvrwa ostatnie! Ten kto wymyslil takie godziny waznia powinien sie mocno pyerdolnac w leb bo to jest przegiecie. Jak mozna kurva prowadzic zawody w sporcie silowym jak musimy wstawac o 4 30 rano I jesc najgorsze w swoim zyciu parowki za 15 groszy/kg ....

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owna, byles?
i sie kuffa nie przywitales?
nosz kuffa Twoja mac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jak sie kurva nie przywitalem ! Tylko ty wogole nie skumales ze ja to ja ,ale z Toba gadalem przez chwile to na mnie kurva spojzales jakbys mnie mial zayebac Ale nie pomoge Ci ktory to bylem ja

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie siły+ zwiększenie rekordu.

Następny temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

WHEY premium