SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w trójboju - problem z uczelnią, która nie chce mnie wystawić

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
Siema, piszę tutaj, bo zakładam, że zaglądają tu trójboiści.

Mam problem z uczelnią, która nie posiada sekcji w trójboju. Co roku chodziłem do AZSu prosić aby mnie wystawili, i co roku odprawiano mnie z kwitkiem. Prędzej czy później odpuszczałem, gdyż nie byłem w zbyt dobrej formie, ale w tym roku zamierzam wykorzystać wszelkie możliwe opcje żeby umożliwić sobie start. Stąd pytania do Was:

- czy jest możliwość, żeby wystawiła mnie inna uczelnia, na jakich zasadach może to się odbyć ?

- jeżeli już muszę startować ze swojej uczelni - jakie formalności muszą być spełnione ? czy musi być ze mną opiekun z AZS z uprawnieniami trenerskimi ? czy formalnie musi istnieć sekcja ?

- czy ktoś z Was miał podobny problem i udało się to załatwić ? Wiem, że Żubr zakładał sekcję, ale On jako mistrz świata ma jednak nieco większą siłę przebicia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36833
moja uczelnia tez nie miala sekcji, wystawiałem się sam ;)
w prawdzie startowałem tylko na śląskich AM, ale mysle ze na AMP są takie same zasady, potrzebujesz legitymacje studenta, legitymacje azs, badania, i zgłoszenie wysłane w terminie, tyle, po co komu sekcja %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
3 rozdział regulaminu Akademickich Mistrzostw Polski:

3.1 W Akademickich Mistrzostwach Polski 2012/2013 mogą uczestniczyć członkowie AZS bez względu na inną przynależność
klubową, w tym:
a) pełnoletni studenci do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1984 r.),
b) pełnoletni słuchacze Kolegiów Nauczycielskich do ukończenia 28. roku życia (osoby urodzone po 30.09.1984 r.),
c) uczestnicy studiów doktoranckich (bez ograniczenia wieku),
d) etatowi pracownicy uczelni - absolwenci szkół wyższych posiadający co najmniej tytuł zawodowy magistra -
zatrudnieni na podstawie mianowania lub umowy o pracę, minimum 3 miesiące wcześniej niż termin rozgrywania
Mistrzostw,
e) absolwenci, którzy zakończyli studia w roku akademickim 2012/2013 - do końca tego roku akademickiego (dotyczy
absolwentów, których ostatni semestr nauki rozpoczął się w roku akademickim 2012/2013).
3.2 W Akademickich Mistrzostwach Polski nie mogą uczestniczyć tzw. wolni słuchacze oraz uczestnicy studiów
podyplomowych.
3.3 Warunkiem dopuszczenia do AMP jest przedłożenie Komisji Weryfikacyjnej następujących oryginałów dokumentów:
a) ważna legitymacja AZS,
b) certyfikat przynależności akademickiej, wg wzoru na aktualny rok akademicki, wygenerowany w systemie e-Madzia,
odpowiedni dla poszczególnych grup uczestników Akademickich Mistrzostw Polski (student / pracownik).
c) zgłoszenie ostateczne, wygenerowane w systemie e-Madzia poświadczone obowiązkowo przez Prezesa KU AZS.
d) zaświadczenie lekarskie lub aktualne badania w książeczce zdrowia w przypadku startu w Mistrzostwach w judo lub
trójboju siłowym; w przypadku pozostałych dyscyplin indywidualne oświadczenie woli zawarte w certyfikacie.
e) potwierdzenie wniesienia opłaty za udział - wystawione przez organizatora danych Mistrzostw.
3.4 Zawodnik/zawodniczka w danej dyscyplinie może reprezentować barwy tylko jednego Klubu Uczelnianego AZS (decyduje
informacja na certyfikacie i zgłoszeniach do AMP).
3.5 Zawodnicy i zawodniczki zobowiązani są do udziału w Mistrzostwach w jednolitych strojach sportowych.
3.6 Wskazane jest promowanie nazwy, logo i barw uczelni oraz Akademickiego Związku Sportowego.
3.7 Zabroniony jest start w Akademickich Mistrzostwach Polski w strojach sportowych z barwami innego niż AZS, klubu
sportowego. Zawodnicy i zawodniczki w strojach sportowych z barwami innego niż AZS, klubu sportowego nie zostaną
dopuszczeni do startu w Mistrzostwach.

w tekście jest tak jak mówisz, tylko nigdy jeszcze nie spotkałem się, żeby ktoś sam wystartował na AMP. spróbuję zapytać wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 202 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36833
Wiec mysle ze wszystko jest do zalatwienia.
Przy okazji jak bedziesz kombinował to przejdź się do dziekanatu do ludzi od stypendium, u mnie w azsie tez byli ludzie slabo doinformowani i kiedy pytalem o stype to mowili ze nie ma szans, dopiero na koncu studiow dowiedzialem sie ze moglem brac hajsy, tylko trzeba bylo isc popytac do odpowiednich ludzi, z tego co piszesz u ciebie w azesie to juz kompletne matolstwo, wiec mowie zebys wiedzial ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
taaa, ja już się zainteresowałem - mogę brać nawet jak nie reprezentuję swojej uczelni. tylko muszę zdobyć min 1-5 miejsce na AMP, regionalnych w ogóle nie punktują - tak stoi w regulaminie stypendialnym mojej uczelni. napisałem do AZS, zobaczymy co odpiszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
AZS ostatecznie rozwiał moje wątpliwości. Do zobaczenia na AMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AMPy są w maju?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To do zobaczenia za rok, bo w tym jeszcze za słaby jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1356
a kiedy ostateczny termin zgłoszeń?

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jeszcze żadnych komunikatów nie widzę, więc sporo czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest?

Następny temat

Trening WW

WHEY premium