SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to jest?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Jak nazywa się ta guma (czerwona) co ma ten chłopak na rękach na filmiku od 2:08


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem odrywania dupy,odbijania i innych dziwactw podczas wyciskania...

A oczywiste to nie jest,ponieważ istnieje wiele federacji a co za tym idzie wiele dopuszczalnych technik wyciskania...również zaliczenie boju bez zatrzymania na klacie.



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-01-27 15:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
SlingShot, kupisz u Roberta Burneiki za grube $$, a za 5zł w markecie budowlanym kupisz gumy do relingów, wiążesz dwie w pętle, później w krzyż na łokciach i masz to samo.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Rozumiem ze burneikasports tak nazwał u siebie ten produkt , cena powalająca. Nie ma tego dostępnego gdzieś taniej , od jakiegoś innego producenta , na allegro nic nie znalazłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Slingshot nie jest produkcji Bourneiki. On go tylko sprzedaje. Konkurencją dla sligshota są RAMy z Titana. Bardzo fajne akcesorium. Fajnie czuć klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
czyli co? daj Senegroth jakiś link do tego bo nic nie umiem znaleźć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
chyba wiem o co ci chodzi , ale cenowo bez różnicy więc..... szukam czegoś do 80zl , może komuś się nie sprawdziło i chciałby mi odsprzedać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
Ja używam SLING SHOT od dwóch lat,i jest świetny. Niewiem jak konkurencja z TITAN ,ale te od Koksu są bardzo trwałe i praktycznie wogóle się nie wyciągają.
Autopsy
Piszesz bzdury,bo orginalny SLING SHOT idealnie zabezpiecza łokcie na dużej szerokości...a samoroby z marketu,mogą Ci spieprzyć staw łokciowy.

Ale oczywiście jak ktoś chce szkłem du..pę podetrzeć,to zawsze może...

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-01-14 00:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Po 3 treningach wyrzuci SlingShota do szafy, przekonując się, że nie ma to żadnego wpływu na WL RAW.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336274
Skąd masz takie dziwne twierdzenia odnośnie SLING SHOT-a ?
SLING SHOT bardzo dobrze poprawia górną fazę wyciskania,która jest ważna zarówno podczas wyciskania w sprzęcie jak i RAW.
Najważniejszą zaletą tego sprzętu ,jest fakt że mamy kontakt z sporo większymi ciężarami niż nasze maksy.
Nasze mięśnie ,ścięgna itp.itd...powoli przyzwyczajamy do takich obciążeń. W efekcie tego kiedy wchodzimy na rekordowe podejście,nie ma bariery przed dużym ciężarem...

I największa głupota jaką czytałem to,stwierdzenie że po 3 treningach będzie wiedział że SLING SHOT nie ma wpływu na wyciaknie RAW.

Po trzech treningach a nawet po trzynastu,może jeszcze nie potrafić dobrze wykorzystywać tego sprzętu...a co dopiero wyciągać wnioski na temat trafności wyboru.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-01-14 23:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Bo widzi Pan (dziwnie mi pisać tak...per WZOREK)- to co u Nas ma boom od 5 lat, jest już w kraju w którym to wymyślono zwyczajnie... wyśmiewane :)
Mówię tutaj o łańcuchach, gumach, deskach, SlingShocie.
Paradoksalnie sprzęt, który jest przeznaczony dla trójboistów okazał się dużo lepszym narzędziem w rękach kulturystów.

Dlaczego stwierdziłem, że jest to sprzęt "wyśmiewany"?
Bo postawiono na szalę całą logikę myślenia wpajając ludziom całą tę pseudonaukową otoczkę marketingu Westside Barbell i wszyscy to łyknęli (łącznie ze mną, kto pamięta mój dziennik).
Od zawsze były osoby mówiące o bezużyteczności choćby gum przy WL RAW.
Teraz są już nawet osoby w dwuwarstwowych koszulach, które mówią otwarcie, że to nie ma żadnego sensu.

Nie istnieje coś takiego jak "trening słabych punktów w torze ruchu" (z ang. weak point training).
Dlaczego? Bo najsłabszy punkt jest ZAWSZE NA DOLE. ZAWSZE.

Moc i prędkość jaką jesteśmy w stanie wygenerować na samym dole (w siadach, ławce i ciągach), to najważniejsze miejsce i jedyne które nas interesuje. Dlatego teraz zamiast do gum i desek, śpiewa się hosanny do wyciskania z kilkusekundową pauzą, do wyciskania wąsko, do wyciskanie bardzo szeroko, do wyciskań żołnierskich, do dipsów.
Do wszystkiego co powoduje, że oderwanie (w przypadku wl) sztangi z dołu staje się łatwiejsze i szybsze.

WZOREK
Najważniejszą zaletą tego sprzętu ,jest fakt że mamy kontakt z sporo większymi ciężarami niż nasze maksy.
Nasze mięśnie ,ścięgna itp.itd...powoli przyzwyczajamy do takich obciążeń. W efekcie tego kiedy wchodzimy na rekordowe podejście,nie ma bariery przed dużym ciężarem...

Z powyższym się oczywiście zgadzam, ale są tańsze sposoby na przeciążenie, pozostawiające sztangę w jej naturalnej trajektorii.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o trening na klatkę

Następny temat

AMP w trójboju - problem z uczelnią, która nie chce mnie wystawić

WHEY premium