SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AMP w TS 2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Wydaje mi sie, że ideą AMP nie jest rywalizacja profesjonalistów tylko studentów-sportowców. Zdecydowanie sie nie zgadzam z Twoim stwierdzeniem "profanacja sportu", bo jeżeli ktoś bardzo chce te 40kg w pełnym sprzęcie siąść, to ja nie widzę problemu. Skoro chciał pojechać, spróbować swoich sił i zobaczyć jak to jest na zawodach to brawa dla niego. (Chociaż wydaje mi się, że ktoś kto wydaje pieniądze na sprzęt zna się na rzeczy i jednak sytuacja którą nakreśliłeś jest iście jak z bajki - raczej siada więcej niż 40kg)Dla mnie nie każdy kto jedzie na ampy musi robić za***iste wyniki i siadać po 200/300.
No ale raczej nie dojdziemy do porozumienia. Ty masz inny punkt widzenia i ja również .

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2271
,,Reasumując poziom się podwyższy bo będzie mniej "pijaków" robiących małe wyniki"
ciekawa wypowiedź Sene.

znam marynarzy co jadą na spirytusie i innych mocnych alkoholach a robią wyniki BEZ SPRZĘTU dużo lepsze niż niektórzy zawodnicy w ich kat ze sprzętem (nie mówię tu o tych najlepszych ale zawsze w połowie stawiki mieli swoje miejsce) także trochę przesadziłeś. to jest impreza amatorów na którą przyjadą też zawodowcy. a poza tym jesteśmy studentami tak samo jak AMP tak samo juwenalia to najważniejsza impreza roku

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Nie ma co dyskutować, termin już jest trzeba się dostosować. Zawsze juwenaliowe chlanie można przełożyć na chlanie po zawodach w gronie kolegów, z którymi rywalizowało się na pomoście. Co do limitu 3 klasy sportowej, to nie może być czegoś takiego, gdyż tutaj w gre wchodzą przepisy AZSu, które gwarantują, że wystartować może każdy bez względu na to jaki wynik robi.
Co by nie było to mam nadzieję, że zawody się udadzą i każdy będzie zadowowolony, bo o to w tym wszystkim chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
AMEN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Panowie i wiadomo już coś jak ma być ze sprzętem podczas AMPów??

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
bebol w AMP drużyna może liczyć maks 8 osób. Gdby nie było ograniczeń to chyba byśmy w 2 tygodnie nie skończyli imprezy

Wojtas87 na pewno będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Panowie wiadomo, kiedy będzie jakiś oficjalny komunikat od organizatora ?? Dosyć mało czasu do ampow zostalo, a nie ma ani regulaminu, ani gdzie, kiedy, jak zgloszenia wysylac. Nic w sumie nie wiadomo....

I'd rather be dead than average !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
gdzie i kiedy beda ampy wiadomo, chlopaki z medycznego jakos teraz w marcu umieszcza komunikaty i dadza termin przysylania wstepnych zgloszen, na podstawie ktorych bedzie wyliczone ile zawodnikow startuje sprzecie, a ile bez i na tej podstawie bedzie wiadomo w jakiej formule sie odbeda zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1496
Czy kogos poje*alo ??????? Chlopcy planuja nas zaskoczyc i sprzetu zakazac na ampach ??? Gratulacje, za***isty pomysl. Jak widze taka amatorke to mi rece opadaja. Moze niech lepiej organizatorzy sport na badminton zmienia, albo na szachy. Trójbój nie jest dla cipek, albo ktos trenuje na powaznie, chce wygrywac i kupuje sprzet ktory notabene zbyt komfortowy nie jest, albo nara. Moze niech jeszcze zmienia przepisy, ze tylko chlopaki z UM moga startowac - wtedy na bank beda miec fure medali. Radze tak zrobic....

I'd rather be dead than average !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podtrzymanie siły+ zwiększenie rekordu.

Następny temat

Klatka lekko + klatka ciezko, empiryczne odczucia

WHEY premium