SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

94Maly - "Bo wojownik ciągle ćwiczy aż do zapalenia zniczy..."

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Pompki żołnierskie + ekspander na początku na barki. A później w podporze o ścianę, brzuchem do ściany. Teraz przy podnoszeniu się podpieram jedną nogą bo nie umiem za dobrze na rękach stać i mnie chwieje. Myślę, że jak będę już umiał dobrze na rękach stać to całkiem bez podpierania da radę. Najlepsze ćwiczenie żeby do tego dojść są pompki żołnierskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A jakas inna nazwa tych pompek zolnierskich? bo nie kojarze.. Moze chodzi Ci o dive bomber push ups?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Tak jest. Nurkujący bombowiec. Tu filmik:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Mam chwilę czasu to takie szybkie uzupełnienie dziennika. Były 3 freestylowe treningi na placu zabaw. Różne warianty podciągania i dipów oraz wskakiwanie, przeskakiwanie i pistolety. Powoli myślę o następnym treningu który zacznę w ostatnim tyg wakacji. Armstrong + nogi + coś. Jutro egzamin, jak zdam wracam do porządnych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
3ymam kciuki !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Oblany. 130 zł w dupę. Za tydz drugie podejście. Przynajmniej teoria zaliczona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dobra, chyba nowy trening gotowy. Oceńcie. Od ndz do czw trening Armstronga. Do tego:
Pt i ndz:
- pistolety 3x
- żuraw 3x
- pompki na poręczach 3x
- pompki z nogami wyżej 3x
- pompki w staniu na rękach 3x
- rozciąganie ekspandera przed sobą 3x
- wznosy nóg na drążku 3x
- spięcia m. brzucha 3x
Tak to chyba bd dobrze wyglądało? Po treningu rozciąganie trenowanych partii + zawsze po Armstrongu rozciąganie kręgosłupa i pleców. Chyba nie zacznę tydzień wcześniej tylko po tym i następnym tygodniu już bd tak trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Pytanie do planu armstronga. Jeśli normalnie trenuję resztę partii poza plecami i bicepsem które robię armstrongiem to i tak mam robić poranny trening? Wróciłem na dobre. Na dniach uzupełnię treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dobra, zaczynam od niedzieli. W niedzielę dzień pierwszy armstronga w czwartek ostatni. Do tego piątek i niedziela trening na pozostałe partie poza plecami. Zobaczę co to będzie. Uznałem, że poranny trening nie będzie potrzebny, skoro i tak trenuję mięśnie obręczy barkowej a to podciąganie jest głównym celem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Już jutro ruszam z nowym treningiem. Mam nadzieję, że dzięki armstrongowi dobiję do tych 20-22 pow nachwytem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny i korekty.

Następny temat

gryfy +stojaki

WHEY premium