SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

94Maly - "Bo wojownik ciągle ćwiczy aż do zapalenia zniczy..."

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Postęp w pompkach itd. zastój w Armstrongu. To podciąganie jest teraz prorytetem a mam zastój w nim właśnie a pompki itd. idą do przodu cały czas. A niby Armstrong w 4-6 tyg do 20 pozwala dojść a ja na drążku na tych 16-18 się zatrzymuję i przebić nie mogę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Są pewne granice. Też się kiedyś podciągałem 16 razy i przebić nie mogłem. Teraz spadłem na 10-12 repsów i jakoś żyję, tylko że podciąganie nie jest mi do niczego potrzebne. ;p

To ja nie mam pomysłu, bo wydaje się, że ok się podciągasz. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Potrenuję jeszcze trochę Armstrongiem, jak jeszcze z tydz albo 2 nie przebiję się przez te 18 to na co innego się przerzucam. Jakieś zwykłe FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dzisiejszy Armstrong: 15, 9, 4, 4, 3. Do tego trening: poręcze(klata) 4x20, uderzanie młotem w oponę 2x100 i znów poręcze(triceps) 3x25. Wczoraj trening samych nóg na siłowni : przysiad 4x15, prostowanie nóg na maszynie 3x20, uginanie na maszynie 5x15. I później bieganie :) tak więc dziś samą górę poćwiczyłem w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Duzo powtorzen robisz, nie leipej dac jakies zatrzymania, badz obciazenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Jeśli chodzi o podciąganie to wg. zaleceń Armstronga żeby do tych 22 dojść. Jeśli chodzi o pompki cel to 6x30 i 60s między seriami. Wytrzymałość teraz za główny cel postawiłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie chodzilo mi o Armstronga, bo wiadomo, ze tutaj Masz ustalony program wiec powinienes sie go trzymac.
Cwiczysz nadal jakies sztuki walki? Bo moim zdaniem do nich bardziej przydaje sie szybkosc, sila, anizeli wytrzymalosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dalej, dalej. Do stycznia jeszcze mma i karatę. Wytrzymałość sobie postawiłem bo w sumie dawno pod wytrzymałość trenowałem. Szybkość, siła też będzie. Ale przez wakacje była przerwa i teraz przy brakuje wytrzymałości w większości, tj. kondycja jest po wakacjach dobra ale mięśnie szybko siły tracą, po jakichś 20-25 min walki na jakieś 90% siły we wszystkich płaszczyznach (oczywiście w kasku i ochraniaczach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Drabinka w Armstrongu dziś była. Wyniki : 1,2,3,4,5,6,7, 4-spalona seria 4-dodatkowa seria. Poszło ... jak zwykle w drabince.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Od następnego tyg zacznę chyba ćwiczyć splitem, jeszcze nigdy tak nie ćwiczyłem i jestem ciekawy efektów. Niestety teraz do wykorzystania tylko weekend, co myślicie o takim połączeniu partii:
- pt: plecy, biceps tj. różne warianty podciągania, wejścia na linę, na koniec treningu może jakieś uginanie ramion ale raczej nie będzie potrzebne
- sob: klatka, barki, triceps - czyli poręcze, różne rodzaje pompek i uderzanie młotem w oponę
- ndz: nogi + brzuch - nogi albo na siłowni (przysiad i martwy) albo pistolety, żuraw, przysiady z wyskokiem itd. , brzuch w domu: ab wheel, wznosy nóg ze zwisu, spięcia

Dokładny plan ułożę na weekendzie na razie chodzi mi o sam dobór partii. Na razie rezygnuję z Armstronga, wrócę do niego ale na razie chcę trochę monotonię przerwać i czegoś nowego spróbować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny i korekty.

Następny temat

gryfy +stojaki

WHEY premium