SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

94Maly - "Bo wojownik ciągle ćwiczy aż do zapalenia zniczy..."

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Skaczę ale to tak poza tym. Zazwyczaj po treningach jakieś 15-20 min. Myślisz, że to wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie wiem, musisz sprawdzic na sobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak chcesz zbudować łydki w domu, to ja widzę tylko jeden sensowny trening - Szporexem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Myślałem o tym, ale nie wiem czy będę w stanie biegać po tym następnego dnia. Ale wypróbuję :) I jeszcze takie pytanie: czy pompki na jednej ręce dobrze budują klatkę? Nie zależy mi na jakiś bardzo dużych przyrostach na łydkach. Chcę je lekko poprawić żeby tak bardzo nie odstawały od reszty.

Zmieniony przez - 94Maly w dniu 2012-07-15 16:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Spróbuję tego Szporexa. I ponawiam pytanie odnośnie pompek na jednej ręce. Jak myślicie. Dobrze budują klatę czy nie bardzo? U mnie na klatkę sprawdzało się połączenie poręcze + pompki z nogami wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1276
U mnie te pompki się sprawdziły (później dodałem też dipsy na jednej poręczy z wąskim ustawiem rąk). Nie wiadomo jak będzie u Ciebie.

SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
No to zobaczymy :) myślę, że będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dobra dzisiejszy trening:
- Pistolet 4x8
- Szporex (łydki)
- Nachwyt 4x8
- Pompki jednorącz 4x4
- Pompki w staniu na rękach 3x5
- Pompki na poręczach (wer. tric) 3x12
- Uginanie na biceps 2x12
- Wznosy nóg 3x15
- Ab wheel 3x20
Trening zajął ok. 1 h. Przerwy między seriami 90s, między ćwiczeniami 60s. Po tym rozciąganie. Coś czuję, że szybko wrócę do szpagatów Trening dobrze się wykonuje. Czuję, że wraca moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dzisiaj tylko bieg. Średnie tępo, momentami sprinty pod górkę. Jakieś 5 km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dzisiejsze tyranie:
- Żuraw 4x5
- Szporex (łydki)
- Nachwyt 4x8
- Pompki jednorącz 4x4
- Pompki w staniu na rękach 3x5
- Pompki na poręczach (wer. tric) 3x12
- Uginanie na biceps 2x12
- Wznosy nóg 3x15
- Ab wheel 3x20
I rozciąganie, dzisiaj dużo dynamicznego i próba zjechania do szpagatu tureckiego. Jeszcze brakuje ale powoli wracam do wcześniejszego rozciągnięcia. Mam w planach na tyle się rozciągnąć żeby robić szpagat poprzeczny bez rozgrzewki w "bezpieczny,", luźny sposób.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny i korekty.

Następny temat

gryfy +stojaki

WHEY premium