SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gryfy +stojaki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1940
Witam chcialbym zakupic sprzet na silownie. Obecnie mam lawka gryf prosty, 2 male gryfy i 100kg obciazenia. Chcialbym zakupic nowy gryf prosty bo raczej ten stary nie wytrzyma obciazenia ponad 150kg (zamierzam zakupic ok 60kg obciazenia), stary gryf ma ok 6 i mysle ze max wytrzyma 130kg o ile wyrtzyma. Wiec chcialbym zakupic nowy ktroy by wytrzymal taka wartos. Moj wzrost to 193cm. Cwicze w piwnicy w domu wysokosc ok 210cm. Stojaki chcialbym kupic zeby cwiczyc przysiady bo obecnie musialem zarzuca na plecy i jazda, ale z kazdym kg bylo ciezej. Jakie jeszcze polecacie rekawiczki do cwiczenia ,bo moje treca praktycznie sa juz do wyrzucenia . Cena max 50zl

Kwota ktora moge przeznaczyc to: a)gryf prosty mysle ze nie ma co szalec max 100zl bez przesylki, stojaki max 170zl, gryf lamany 70zl, W sumie 400zl z przesylka

1)gryf prosty

a)Gryf prosty 180cm MW-G180 max 180kg b)Hartowany gryf prosty 180cm na zaciski śrubowe MW-G180s nie wiem ile max kg wytrzyma c)Gryf prosty 213cm MW-G213 max 180kg

2)stojaki pod sztange

a)2011 | Stojaki pod sztangę regulowane (2 sztuki) MH-S001

3)gryf lamany

Gryf lekko łamany 140cm MW-G140L Hartowany gryf lekko łamany 120cm na zaciski śrubowe MW-G120Ls

Co wybrac z tego co podalem, albo co wy polecacie?Jak z przesylka w marbo ile wyjdzie za taki zestaw? Lepiej kupic w marbo czy w innym sklepie, z gory dzieki, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17630
Moja rada? wejdź na ich dział, załóż osobno temat a uwierz, że tam Ci doradzą o wiele lepiej niż tu http://www.sfd.pl/Marbo-f381.html 

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1940
ok dzieki napisalem tam