SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50/50 Test Ostatniej Szansy - Fitunia (redukcja hardcore!)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, nie miałam czasu zrobić fot, trochę zalatana jestem, ale do jutra mam czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
zapomniałam sie wpisać fajne to sushi! Osobiście uwielbiam

Z tym kompulsem nie jest tak źle, skoro nie łapiesz sie za śmieci - jak ja miałam rozwaloną gospodarke hormonalną i dietę, to w ramach kompulsywnego obżerania sie wciągałam dwie paczki ciastek i czekolade. I potrafiłam wyjść po nie do sklepu nocnego

Widocznie organizm potrzebował czita

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Mnie boli w sushi to, że zalewa jest tak mocno słodzona :((( więc jedzac w restauracji fakt jest smaczne ale już nieco mniej dietetyczne ehhhh

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lady M - dzięki za pocieszenie ja do syfów ciągoty nie mam, póki co, bom uzależniona od zdrowego żarcia, ale swoją drogą, żarłok jestem, hehe i przy takich akcjach "hormonalnych" zawsze pękam i zapycham się najczęściej warzywami i białkiem, no ale jednak ogółem, wezmę się za temat zdrowia, bo znowuż mi trochę szwankuje Marcin4 --> no sushi w restauracji to już zbytnio dietetyczne nie jest, w ogóle, szkoda, że mało jest miejsc, gdzie można na mieście zjeść coś "bezpiecznego" dla osób na diecie. a szkoda mi to się marzy takie miejsce, gdzie będą serwować szejki białkowe z wheya normalnego i jakieś fit potrawy dla pakerów hehe, może kiedyś się doczekamy. dziś postaram się ogółem o kolejną wypiskę, ale ostatnio z czasem kuleję (i tego też się obawiałam, że zaniedbam temat dziennika) i jednak uczyć się trzeba, więc tak kiepsko z wypiskami, ale dziś coś wkleję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
w Katowicach z dowozem mamy takie miejsce gdzie gotują dania bezpieczne na redukcji





Menu tygodniowe wygląda tak :







Zmieniony przez - princessa1 w dniu 2013-02-21 09:12:32

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fitunia



20.02






Wczorajsza dietka:
1. carnivor odżywka 45g orzechy włoskie+migdały 50g 1 wafel ryżowy kalafior 450g kapusta kiszona 100g
2. 50g brzuszków z łososia, płatki owsiane 25g owoce morza 100g szpinak 300g kapusta kiszona 250g
3. ryż basmati 60g łosoś 80g 30g morszczuka pomidor 150g
trening
4. carnivor 30g 3 wafle ryż. szpinak 150g sok pomidorowy 150ml
5. twaróg 30g indyk 80g brokuł 400g











omega3, bcaa 6 kapsów+kreatyna 5g po treningu, witaminy+minerały, spalacz po 1 posiłku









Zestaw "dyskotekowy"
klata+biceps
1. wyciskanie sztanga płasko+sztangielki skos dodatni (s.łączona) 4x10
2. wyciskanie płasko sztangielki+rozpiętki skos ujemny (s.łączona) 4x10-12
szybko i dynamicznie, fajne uczucie palenia w mięśniach nie wiem, czy nie za dużo ćwiczeń, wyjdzie w praniu, w każdym razie
Biceps
1. drążek prosty uginanie+uginanie sztangielek z supinacją naprzemian (s.łączona) 4x10
2. uginanie w podparciu o udo jednorącz 3x10-12

bez aero, bo trochę za dużo mi wyszło ostatnio tych aero, a 2 dni temu przesadziłam z treningiem i bałam się przetrenowania, bo pierwsze symptomy już mnie dopadły, na całe szczęście sen i ogólnie dobry odpoczynek zdziałały cuda

w suplementację włączyłam spalacz - o niebo lepiej się czuję, więcej energii, brak apetytu i lepszy nastrój. to dla mnie b. ważne oby do przodu. postaram się niedługo zapodać foty, choć ta kreatyna trochę zaburza obraz sylwetki, tak sobie myślę, czy nie zainwestować w jabłczan... w każdym razie, znajdę czas, to wstawię foty, teraz zmykam do pracy i nauki







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
cwiczeń nie wyjdzie raczej za duzo a bynajmniej nie powinno. Co do łączenia przy bicepsie nie rób na przemian tylko razem przy łączeniu masz nieproporcjonalną przerwę między poszczególnymi rękoma a do tego zmniejszasz intensywność ja bym wrzucił razem :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
no a potem CARDIO Discoteka w remizie ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Fitunia
Serio jesz/bierzesz Carnivor ???

Zacytuje:
marek.c
w produktach reklamowanych jako "produkt powstaly na bazie wolowiny" jest delikatnie mowiac pewna niescislość, mianowice stosowane do nich surowe to nie mieso wolowe , a scięgna, powięzi stawowe, tkanka lączna, kolagenowa itp dzieje sie tak poniewaz samo mieso jest produktem "zywym " czyli pelnym licznych enzymow, wody, .... czyli szybko psujacym sie, produkowanie zen odzywki jest zbyt trudne, jesli chcecie sprawdzic moje slowa sprawdzce aminogram carnivol i porownajce go a z aminogramem whey, zobaczycie jak duza carnivole ma zawartosc proliny, hydroksyproliny i glicyny - co swiadczy z jakiego surowca powstal carnivol ( no chyba ze jest uzupelniany wheyem)
mc


Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2013-02-21 21:52:38
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik pokonać własne słabości.....Vol 2

Następny temat

SPAM POST tu jest Show Time vol2 !!

WHEY premium