SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

50/50 Test Ostatniej Szansy - Fitunia (redukcja hardcore!)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
zdjęć nadal nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 712 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6861
widzę, że jesz raczej tłuszczowo, dlatego polecam Ci rezygnację z węgli w śniadaniu na rzecz "meat and nut breakfast" https://www.sfd.pl/Mięsne_i_orzechowe_śniadanie.-t708792.html
sam zacząłem tak jadać jakieś pół roku temu i widzę na tyle dużą poprawę w funkcjonowaniu układu nerwowego, że nie wyobrażam sobie jeść inaczej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki, ja to śniadanie z małą ilością węgli jem zazwyczaj wtedy, gdy na noc dnia poprzedniego mam posiłek z węglami (bo czasem późny trening wpadnie), ale ogółem lubię białkowo-tłuszczowe śniadania, a temacik też ciekawy, poczytam. póki co, zaczynam mieć skoki nastrojów na diecie, więc będę kombinować z "fit" przepisami, wpadła mi w oko fajna stronka http://thefitnessrecipes.com/ przetestuję coś i obiecuję wkleić foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2578
zdjęcia nie wskoczyły ... wrzuć jeszcze raz

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, widocznie komuś nie spodobał się mój tłuszcz hehe i wywalili z serwera. a może ktoś mi poleci jakiś portal do upload'u fotek? bo ja w te klocki nie za dobra jestem:-] wieczorkiem wstawię foty z innego serwera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
http://imageshack.us/
Spróbuj przez ten serwer :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Geng
kurde,przeczytałem o tej coli i słodziku wcześniejsze posty,ja sam jestem fanatykiem coli i mógłbym ją pić wiadrami kiedyś zwykła w dużych ilościach teraz oczywiście light staram się ograniczać ale raz w tygodniu butla wpada i trochę się przeraziłem,hmm cola vanilla light nigdy nie piłem u mnie tylko pepsi ligh,cola cola zero,cola light,red bull sugar free ale cena kosmiczna 4-5zł za 250ml, innych napojów ze słodzikiem nie ma,jak wyżej ktoś wspomniał o tiger light chętnie bym spróbował


wiesz co, nie przejmowałabym się tym tak, zwłaszcza, że większość odżywek dla sportowców zawiera sztuczne słodziki, to samo z produktami dla diabetyków. chyba, że nas robią w ch... kto wie, cały czas przemysł spożywczy (i nie tylko) nami manipuluje. w każdym razie, też słyszałam, że kulturyści bardzo często popijają takie napoje na redukcji (m.i.n. Radek Słodkiewicz), a wiadomo, oni są wyjatkowo "na bieżąco" odnośnie tego, co służy sylwetce, a co nie. Inna sprawa tyczy się zdrowia, ale to już raczej schodzi na plan dalszy w tym sporcie ja ogółem bardziej bym się przejmowała aspartamem, bo jego szkodliwość została potwierdzona badaniami i faktycznie jest to syf. a co do wzrostu poziomu cukru, szczerze mówiąc, nie wiem, ale jak wypijesz colę do posiłku z węglami to nie będzie żadnej różnicy, więc śmiało, pij sobie trzeba mieć jakąś przyjemność w życiu, w końcu


Zmieniony przez - fitunia w dniu 2013-02-13 12:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Niestety nie wszyscy mogą wrzucać tak lekko Colkę :(. Co do kulturystów i ich podpijania po raz kolejny powtórzę, że nie jest to odpowiedni przykład.... Ale ogólnie z rozsądkiem nie powinno być źle

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no fakt, kulturyści rządzą się swoimi prawami. chodzą słuchy, że nawet potrafią przeprowadzać fotosyntezę - i to obie fazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, są zdjęcia. Nie wiem, czemu nie da się wyedytować tamtego postu, więc wklejam tutaj. Szczerze, to nie wiem, dlaczego tak tym się katuję chyba, żeby się zmotywować do zrzucenia tego balastu. No nic, pokładam wielkie nadzieje, że już za kilka tygodni będzie lepiej












Zmieniony przez - fitunia w dniu 2013-02-13 20:21:02

Zmieniony przez - fitunia w dniu 2013-02-13 20:22:49

Zmieniony przez - fitunia w dniu 2013-02-13 20:24:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik pokonać własne słabości.....Vol 2

Następny temat

SPAM POST tu jest Show Time vol2 !!

WHEY premium