SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40 procent masy, 60 procent rzeźby [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137893

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
W moich adidasach odpadają podeszwy, takie buty mogę wyrwać z wyprzedaży za 50 zł - to zmienia postać rzeczy?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
aaaaaleee będę mieć za jakieś 20 min pyszny obiad, już nie mogę się doczekać:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Dobra powtórzę pytanie: czy takie buty nadadzą się na siłownie (np. do przysiadów)?
DODAM ŻE WYDAM NA NIE 50 ZŁ A MOJE STARE ADIDASY SIĘ POPSUŁY JUŻ

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
To podóby jakieś? W PL za 50 zł takie buty , czy używanie kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Oryginalne, zamykają sklep a to jest ostatni rozmiar tych butów + znajomości + powystawowe = cena.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Będzie ktoś jutro na PGA?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Siema, właśnie przeniosłem do domu sztangę i 42 kg obciążenia żeliwnego. Chyba nie przepłaciłem?

Zmieniony przez - Wiktorze w dniu 2014-10-24 17:50:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiktor: ale co? za darmo przyniosłeś? na siłowni przytuliłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No za darmo zayebałeś to się opłacało, ale że nikt nie widział jak wychodzisz ze sztangą i obciążeniem to dziwne

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiktor, ja na twoim miejscu bym brał stalowe, sporo tańsze i nie pęknie tak szybko... w ogóle nie pęknie


Jednak wiecej miejsca zajmuje :)



Ale j/w powiedz jak to zrobiłes, to ze szkoły gryf olimpijski przytule
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny, suplementy

Następny temat

Napój izotoniczny

WHEY premium