SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40 procent masy, 60 procent rzeźby [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pilka, wystarczyło przebiec czarnemu miedzy nogami i za nim sie trzymac

krok w bok> cios > krok w bok> cios

troche schodziło z tym, ale bez uszczerbku wygrywałes :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ja w G2 w Khorinis skradaniem wchodziłam po nocy do górnego miasta i wszystkie domy okradałam, potem to sprzedawałam i kasy było jak lodu, aż nie było co z tym robić. A jak jeszcze do tego byłam czeladnikiem u Bospera to już w ogóle złota więcej niż bugów w Gothicu miałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
uuu o gothicu gadają jak miło :)

polecam mod the returning do dwójki
i mroczne tajemnice do 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
no z waleniem w dvpę też był dobry trick ale raz się mogło nie udać gdy trollowi zostawało 10hp i komp za oknem

haaaa a ja opatentowałem zayebisty sposób na bogacenie się w GI, w ogóle pierwszy rozdział mam tak obcykany że zawsze łażę z mieczem 74dmg i mam 10k rudy

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
w MT grałem, tak w ogole to miałem do jednego moda układać questy ale nie chciało mi się trochę wystawiłem ekipę, ale trzeba było bicki pompować

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no ja budowałem scenariusz to the returning ;p

to jest tak :
rodzina
jedzenie
silownia
gothic

teraz razem z the modders chcemy skończyć czas zapłaty w końcu ale brak kasy i roku nic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u kowala najlepszy zarobek... lecisz na farme onara i od tamtego kowala kupujesz pręty (co chwila ma nowe) i wykuwasz... mozna zarobic miliony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie gra się na bugach :)

polecam MT najwyższy poziom i już tak łatwo nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
U bospera lepiej, co chwile chodzisz robić jakieś questy, główne, poboczne itp. i przy okazji siekasz potwory, potem przy okazji bycia w Khorinis wstepujesz do Bospera i obsypuje cię złotem. Dla mnie to aż za łatwo było zarobić w ten sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Mnie chcieli do Dziejów Khorinis. Publikowałem trochę fantastyki i koleś z ich ekipy do mnie napisał czy bym nie pomógł z fabułą, no ale coś weny nie miałem

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny, suplementy

Następny temat

Napój izotoniczny

WHEY premium