SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3,5 roku cwiczen

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
tomot, jak nie ważne, jak ważne Gdybyś nie widzial, jak wygladal hmmm, no nie wiem, np. Qazar ( ) przed treningiem to też byś go zbyt pochlebnie nie ocenil, a po wcześniejszch fotach widać ile pracy wykonal Może to nie za dobry przyklad (z Qazem) ale nic mi nie przychodzi do glowy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25


no i plecy, jeszcze duzo pracy nad nimi mnie czeka...

p.s. dziekuje wszystkim za wypowiedzi, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
najlepsze plecy i barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3474
spoko sylwetka, bez przesadnej masy ale symetrycznie, jak wyrzeżbisz jeszcze brzuch będzie git, respect!

Ten kto myśli, że wie już wszystko, nie wie NIC!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
dawidm

Zależy co oceniamy. Bo jeśli oceniamy aktualny stan umięśnienia, to nieważne co było wczoraj, ważne że dziś jego sylwetka jest ok.

A jeśli oceniamy wiele czynników jak np. jak długo pracował żeby uzyskać taki efekt, z jakiego pułapu zaczynał, czym się wspomagał, to sprawa ma się inaczej.

Ocena sylwetki jest tylko oceną sylwetki, nic poza tym.
Natomiast jeśli ktoś ważył 60 kg i przez rok czasu zwiększył masę mięśniową o 10kg to wykonał kawał dobrej roboty, ale w dalszym ciągu prezentuje się słabo i oceniając sylwetkę powiemy, że wygląda kiepsko/średnio. A oceniając wysiłek i uzyskane 10kg powiemy, że zrobił dużo, ale to już nie jest ocena sylwetki.

Tak więc, zależy jak spojrzeć na temat

Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-03-14 14:50:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Artoor90 - malo kto wytrzymuje 3.5roku na silce takze nie mow ze moglybyc lepsze efekty

jak dal mnei jestes kozak lap sogacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
Mi sie podoba.Mam nadzieje ze tez tak bede za 3 lata wygladal bo 1-szy miesiac na silownie chodze dopiero :D:D

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Niezle. Zaczynasz przygotowywac sobie dobra baze na przyszlosc. Przyloz sie do rozpietek na plaskiej, skosnej, butterly, krzyzowania linek na wysiagu stojac <- aby poprawic srodek klaty, oraz wyciskanie sztangi i hantli na lawce skosnej -> aby poprawic gore klaty. O innych mankametach wypowidzieli sie koledzy wiec nie bede sie powtarzal. Pamietaj o wlasciwej diecie. pamietaj, ze najpierw robimy mase a potem dopiero rzezbe. Nie odwrotnie. Jak wyglada twoj plan treningowy tygodniowy?

Co z nogami?

Pzdr
eX

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-03-14 17:16:05

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
slabiej gora klatki i wewnetrzne plecow, brzuch - to powinno byc priorytetem
cale ramiona, barki naprawde bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Usunięty przez x-ray za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat do oceny

Następny temat

Mój kolega

WHEY premium