SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat - 98 KG Wagi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Witam!
A więc tak , mam 17 lat , 190 wzrostu i 98 kg wagi . Nigdy nie interesował mnie sport chodź zawsze wolałem pograć w piłkę na dworze lub iść na spacer niż siedzieć przed TV . Mieszkam w małym miasteczku gdzie raczej nie ma klubu sportowego ani nic w tym stylu . Proszę o dietę lub jakiś instruktaż jak zbić z tej wagi ... Mam codziennie około 2 godziny wolnego więc mogę robić ćwiczenia . Proszę o odpowiedź , pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Dieta z bilansem kalorycznym na minus, biegaj i może jakiś trening domatora jeśli nie masz dostępu do siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
Jak mówiłem , mieszkam na zadupiu :( Brak siłowni ... mam w domu 2 hantle 5 kg .... :D To jedyny mój asortyment . Może ktoś napisać jak zacząć , jakie dystanse , co jeść? Z góry dziękuje za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Poszukaj w podwieszonych tematach, jest tego masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20
To jak coś to proszę o linki bo dużo jest tych tematów - a życie krótkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html
10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

i duzo ruchu , a nastepnym razem pytania zaczynaj od wklejenia ankiety działu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW

Następny temat

Trening do oceny.

WHEY premium