SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu diety 17 lat 183cm wzrostu 73 kg wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Miesięcznie do dyspozycji będę miał 150 zł ... to musi mi wystarczyć na dietkę i ewentualnie jakieś suple.... A oto moja codzienna dieta...
7.00 Śniadanie:omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi lub płatki kukurydziane
9.30 II Śniadanie: 3 kromki chleba z szynka z indyka
11.35 3 kromki chleba z szynka z indyka i banan
15.00 obiad: 100g ryżu+pierś z kurczaka+sałata+ogórek
16.30 trening
18.00 po treningu: 50g twarogu zalane mlekiem i zmiksowane z jakimiś owocami i z miodem
20.00 kolacja: jajecznica na boczku z 4 jaj

Bishop

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64
Chłopaki dzięks za pomoc... myślę że teraz jakoś to wszystko posklejam dostosuje to do waszych rad i będzie ok

Bishop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ekspertem nie jestem ale od razu rzucił mi się w oczy twaróg po treningu. Powinieneś go jeść przed snem. Poczekaj na speców. Zaraz coś ci doradzą. Ja nie chcę cię wprowadzać w błąd.

PS. Płatki kukurydziane to nei jest dobre źródło węgli. Są bardzo przetworzone i mają wysoki IG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Jezeli to ma byc tyle ile podales, to zbytnio nie bede zmienial, tylko to co koniecznie
7.00 Śniadanie:omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi lub płatki kukurydziane
OK, ale pamietaj zeby czesciej jesc owsiane, bo zdrowsze
9.30 II Śniadanie: 3 kromki chleba z szynka z indyka
Na odczepnego moze byc,tylko pamietaj zeby ten chleb byl pelnoziarnisty. Mozesz ewentualnie dac tutaj jeszcze makrele jak starczy kasy
11.35 3 kromki chleba z szynka z indyka i banan
To samo co wczesniej z tym chlebem, makrele jezeli tam zjesz to tutaj jak chcesz. Banan przenies na bezposrednio po treningu
15.00 obiad: 100g ryżu+pierś z kurczaka+sałata+ogórek
OK
16.30 trening
18.00 po treningu: 50g twarogu zalane mlekiem i zmiksowane z jakimiś owocami i z miodem
Tutaj zle wybrales posilek, malo bialka, w dodatku kazeina. Daj ryz + cyc, ewentualnie omlet z bialek jaj i owsianych (nie wiem co taniej wychodzi, ale jezeli wezmiesz to drugie to daj ten posilek przed treningiem, a przedtreningowy po)
20.00 kolacja: jajecznica na boczku z 4 jaj
Twarog + warzywa lepiej

Pzdr

EDIT:
Ale mi spece :P


Zmieniony przez - dezetbe w dniu 2008-07-23 19:24:12

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
witam 150zł na diete to sporo napewno cos sklecimy,suple odłóż na pozniej

7.00 Śniadanie:omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi lub płatki kukurydziane daj tu płatki owsiane+mleko+jajka+warzywa+orzechy
9.30 II Śniadanie: 3 kromki chleba z szynka z indyka
daj ryz/kasze/makaron + mięso/ryba+warzywa+oliwa
11.35 3 kromki chleba z szynka z indyka i banan
ryż/kasza/makaron+mieso/ryba/jajka+warzywa+oliwa
15.00 obiad: 100g ryżu+pierś z kurczaka+sałata+ogórek
ok.
16.30 trening
18.00 po treningu: 50g twarogu zalane mlekiem i zmiksowane z jakimiś owocami i z miodem
zbedne daj ryż+mięso/ryba
20.00 kolacja: jajecznica na b
oczku z 4 jaj
twaróg+warzywa+ewentualnie troxhe oliwy

staraj sie jadac zamiast chleba ryz biały,brązowy,kasze jeczmienna,gryczana,mkaron durum razowy,płatki owsiane mjac na mysli mieso(piers z kurczaka,indyka,udziec indyczy,udziec wołowy,karkówka,schab) ryby(panga,omtaj,tunczyk z puszki,makrela) no i jajka,twarog jedz głównie na noc,pamietaj o tłuszczach w diecie kupo oliwe z oliwek,orzechy włoskie(taniej wychodza pestki słonecznika,dyni) pamiętaj o proporcjach kw. tłuszczowych 1/1/1 lub 1/2/1 nasycone/jednonienasycone/wielonienasycone
150zł to troche jest chodz po sklepach szukaj gdzie co tansze,kombinuj i jakos wyjdziesz na tym pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
koles08, za 150zł to ja samego cyca zjadam :D

dezetbe, no spece, ja dopiero się uczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wiesz Grzesiu jak dobrze zakombinuje tu poszuka,tam to powinno starczyc jedzac np. 200g piersi dziennie(to takie minimum)to przez misiac zje 6kg czyli jakies 75zł czyli połowa wegle tanie,tłuszcz w miare,twarog kostka na 2 dni,jajka wiec jak cos zostanie to bedzie mógł miecha dokupic
wszystko zalezy od cen musi szukac wiem cos o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
gkabulski - mam pojecie o odzywianiu, ale nie jestem dietetykiem/lekarzem, wiec tez za speca sie nie uwazam

Koles08 - i znowu sie usmialem... :P Pozdro

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dezetbe czemu hm??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Dlatego, ze znowu 3x ryz + cyc, a tak poza tym nie policzyles ile kasy na to musialby wydac. I tak wychodzi przy najlepszych checiach ok. 9-10zl/dzien, czyli 270-300zl/miech = 2x wiecej niz ma


Zmieniony przez - dezetbe w dniu 2008-07-23 21:21:39

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
znów o to przepraszam

nie no jakbedzie jadł codziennie ryz/kasze jeczmienna/platki owsiane cyca,tune,jajka,twaróg oliwe i pstki to powinein wyrobic w 150zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Jak bedzie kupowal ryz za 1,80 z robakami z biedronki i kradl jajka od (nie)zaprzyjaznionego farmera z pobliskiej wsi to spokojnie moze sie na 6,50zl wyrobi :P

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odchudzanie a alergia na kofeine....

Następny temat

dieta dla ...

WHEY premium