SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w ułożeniu diety...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
cze wszystkim, mam do was prośbe. Wiem ze wiekszosc z was jest na tym forum nie od dzis(jak ja) i macie nieco szersze pojęcie. W związku z tym chcialbym abyscie pomogli ułożyc mi plan diety. Niestety nie w tym problem, głównie chodzi o to że w polowie grudnia ide na operacje,a z tego co wiem to zrzuce ok. 7kg (wycinanie migdałów). Obecnie przy wzroscie 172 ważę 73kg.
Na siłownie chodze jak mi sie zachce(dawniej chodziłem regularnie) ponieważ nie wiem czy oplaca sie jak i tak za kilkanascie dni mam zaczynac od nowa...wiecie ocb:D. Po ostatnie sesji został mi monohydrat kreatynki na jeden cykl(300g) oraz około 500ml rozgalęzionych aminokwasów.
i teraz opisze o co mi dokladnie chodzi :p :
Nie wiem czy zaczac teraz cwiczyc z dietką i nabrac na masie przez te 20dni, a potem bym srzucił te 7kg no i lekko bym się wyrzeźbil, czy chodzić na silownie ale poczekac z odzywkami i dietą do operacje, i dopiero po wyjsciu ze szpitala zacząc nabierać na masie stosując diete i dołożyc do tego kreatynke i amino zeby wrocic jakos siłowo i masowo do poprzedniego stanu :)
Mam nadzieje ze dobrze wam to opisalem i ze wiecie o co mi chodzi:D

Jeśli możecie to napiszcie mi jak dobrać diete i połączyc ją z odżywkami... Treningi mam w pon, wt, śr, czw, pt.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nikt ci diety nie ułoży, poczytaj POSTY PODWIESZONE (TE GRUBE NA GÓRZE)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
Jw. czytaj i układaj !!!

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
kurrrrrde!
nie chodzi o ukladanie diety, chodzi o pomoc, ale to i tak nie jest glownym powodem załozenia tematu..
Ja prosiłem aby ktos mi doradzil czy zacząc cwiczyc teraz czy po operacji..
To wy powinniscie czytac dokladniej.. :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
to zalezy od Ciebie ja bym do regeneracji ogólnorozwojówke lub lekko mase zrobił

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1680
równo rok temu byłem w podobnej sytuacji (od września do grudnia męczyłem się z anginą i zjadłem w tym czasie z 7 antybiotyków....aż mi to na ostro wycinali...jak tylko dochodziłem do stanu używalności treningowej starałem się cwiczyć ogólnowozwojówke - u mnie to trening co drugi dzień i każdą partie po jednym ćwiczeniu po 3 ,4 serie w przedziale 12-15 powtórzeń....jak zbliżał się zabieg - który z grubsza był planowany na jakiś tam termin cwiczyłem coraz słabiej - ostatecznie symbolicznie machając hantlami - tak by zupełnie odzwyczaić mięśnie od wysiłku..)

i pare uwag:
1.weż pod uwagę,że skoro masz mieć migdałki wycięte w cholerę to pewnie z powodu tego,że są już zniszczone i są jedynie źródłem mniejszej lub większej infekcji dla twojego organizmu - tym samym osłabiają Cie - trening też Cię osłabia i wtedy twój organizm jest bardziej narażony na te bakterie - zwróć uwage szczególnie na serce..dlatego nie myśl raczej o ostrym treningu

2.jesli chodzi o diete to ustaw sobie kalorie tak byś ani nie tył ani chudnął(tu w miare możliwosci jak na okres bez treningu)- osobiście polecam zmniejszyc bialko i utrzymac raczej suchą mase ciala niz nadrabiac kilogramy tłuszczem - ale ułożyć musisz sobie sam (to troche roboty i obserwacji)

3.po operacji nie bedziesz mógł przez kolejne 2,3 tygodnie ostrzej cwiczyć - jak poszedłem na trening dwa tygodnie po (jeszcze ledwo jedząc) to mi krew poleciała z gardła także odradzam

pozdrawiam i zycze zdrowia (a to najwazniejsze - przez dwie operacje straciłem 20 kg miesni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8262
radek862, dzięki za rady.
Napewno postaram sie pod nie podstosować, bo przeciez jak mowiles zdrowie jest tu najwazniejsze:)
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

takie sobie pytanie

Następny temat

Prośba

WHEY premium