SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ronie220 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Witam. Mam 15 lat i od niedawna zacząłem trenować w domu godzinę dziennie. Moim celem jest nabranie trochę masy i poprawienie wyglądu klatki piersiowej, bicepsa i tricepsa, a także wyrzeźbienie "kaloryfera" do czerwca. Czy dzięki tym ćwiczeniom uda mi się wyrzeźbić sześciopak w 6 miesięcy? A co do tricepsa i klatki piersiowej, to stosuję program "100 pompek". Na nogi natomiast ćwiczę różnego rodzaju przysiady, z wyskokiem, bułgarskie z obciążeniem itp, a na barki hantlami.
A co do diety, to na śniadanie zjadam jajka na twardo z kromką chleba słonecznikowego, na drugie śniadanie chleb słonecznikowy z wędliną, na obiad najczęściej pierś z kurczaka z ryżem lub ziemniakami i kapustą pekińską lub surówką z marchwi, potem jest trening, po treningu zjadam kilka owoców i jem płatki owsiane, a na kolację kanapki z wędliną i pomidorem. Piję tylko wodę gazowaną i herbatę, raz w tygodniu pozwalam sobie na jakieś ciasteczka, albo coca cole.

Tak więc, czy ta dieta i ten zestaw ćwiczeń pomogą mi w 6 miesięcy osiągnąć cel? Pozdrawiam.

/watch?v=lQdL0zf1X0Q to link do ćwiczeń na mięśnie brzucha, oceńcie i sami napiszcie czy warto. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Moim zdaniem do czerwca będzie Ci ciężko jak cholera, kulturystyka to sport na dłuższą metę. Dieta od początku do końca do kosza, musi to być coś zbilansowanego, oblicz sobie wszystko na potreningu.pl w kalkulatorze i wklej tutaj do oceny przez jakiegoś doświadczonego kolegę. Triceps i klatka 100 pompek? To dobre dla 12 latka na okres miesiąca. Musisz zainwestować w sztangę lub jeśli serio nie masz możliwości - zajrzyj tutaj : http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.html . Życzę powodzenia w dążeniu do celu : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat - 98 KG Wagi

Następny temat

Ciekawe ćwiczenia

WHEY premium