SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat, staz ok.. 3 lata. Do oceny...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Ten haczyk to 9cm? ale masa powoli nadaje sie do redukowania chyba ze dazysz do ogromnej wagi

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1742 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21397
jak na twoj wiek to za***iscie konkret masa ale ja bym troche na wakacje zredukował

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
heheh dzieki za mile slowa;]jestem iscie diabelsko zmotywowany destroyer ten haczyk to mniej niz 4 cm... Fakt ciagle jade z masa i zalezy mi zeby byla jak najlepszej jakosci. Redukcji jak narazie nie planuje ale fakt ze brzuch musze poprawic bo prawie wogole nie cwiczony. A jesli chodzi o bycie karkiem to w szkole sa duzo wieksze bestie wieczorkiem dodam nowe foty po treningu. Pozdro..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wreszcie mój typ budowy :D i ten sam wiek, widze że mamy podobne proporcje :P może się skusze i też dam fotki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
fajnie wygladaja plecy w pozie bicepsy przodem, motyl idzie praktycznie od pasa xD
zlapiesz jeszcze pare kg masy, potem podrzezbisz, powinno byc bdb

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
hehe i to samo imie bo tez Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od dawna wiedziałem że tylko Tomki to prawdziwe koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297


nowe foty po dzisiejszym treningu, tak jak mowilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297


luzno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce sie rzezbic czy zostanie cos zemnie

Następny temat

FOTKI KUMPLA 17 LAT

WHEY premium