SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat, staz ok.. 3 lata. Do oceny...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297


O mnie:
wiek: 17 lat stuknelo w lutym
waga: ok 83-84kg
wzrost: 173
staz: ok 3 lata z przerwami wiekszymi lub mniejszymi
Wymiary:
klatka: ok. 112
biceps: 41
przedramie: 35,5
pas: ok 80 moze z haczykiem. (nieduzym)
udo: ok 63
Wyników siłowych narazie nie sprawdzam, jak skoncze Xp to podam

Na silke zaczalem biegac na poczatku gimnazjum ale to dla mnie strasznie "ciemne" czasy bo nie mialem o tym wogole pojecia (wioska, brak neta, brak osob cwiczacych). Od 2 lat bardziej sie staram ale roznie mi to wychodzi;] jesli chodzi o diete to szczegolnej nie trzymam, jem czesto i sporo. Supli praktycznie nie bralem bo mialem jeden cykl (jesli mozna to tak nazwac) na nitrobolonie II (ok 4 miechy temu) a teraz jestem w trakcie jednej puszki XP heh...
ocencie i mowcie co poprawic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297


ps. wymiary bez pompy.. dam jeszcze foto po dzisiejszym treningu pozniej. Ok poki co mozna jechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16215
dla mnie sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
ładnie jak na wiek.Pewnie jesteś największym karkiem w szkole:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
dobry byk

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1957
Jak bym siebie widział tylko ze bic o 1 cm mam mniejszy powiem tyle masa jest dobra jeszcze kilka latek i będziesz karkiem tylko troche lipa ze suplementacje zaczołeś od nitrobolonu ale lepsze to niż saa.Niech moc będzie z tobą bo jesteś na dobrej drodze.ELO i Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4573
masa jak na wiek bardzo dobrajak dla mnie to tylko trosze podrzeżbic i będzie gites

Citius, altius, fortius!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
Świetne plecy! Brzuch popraw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce sie rzezbic czy zostanie cos zemnie

Następny temat

FOTKI KUMPLA 17 LAT

WHEY premium