SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat, staz ok.. 3 lata. Do oceny...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
Oj uważaj z tym zalewaniem, bo później możesz mieć niemałe problemy ;) lepiej lekko podrzeźbić i starać się łapać w miarę dobrą masę niż dalej masować i zrobić mega ciężką redukcję,na której zapewne polecą również mięśnie... takie moje zdanie. Fakt faktem widać, że ćwiczysz i jest nieźle !
Pozdrawiam,
Frank.

Frank.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodź robimy razem redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9764
Spojrz na moje fotki jak 83 w pasie wyglada i sam osadz :) gdzies topic jest moj w zdjeciach. Odpowiem tak jak na ten wiek to naprawde extra ja wazylem 48kg w twoim wieku tylko uwazaj na poziom bf bo juz bym sie redukowalem na tym poziomie przy twoim wzroscie 70 kilka kg na bf 10% rewelka by byla

bedzie lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
hehe tak mnie na ta redukcje namawiacie ze chyba sie faktycznie za nia w najblizszej przyszlosci wezme dzieki i pozdro..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
masa ladna zabierz sie za rzezbe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce sie rzezbic czy zostanie cos zemnie

Następny temat

FOTKI KUMPLA 17 LAT

WHEY premium