SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[LC]Dla znudzonych jajkami II - pasta z jajek i avocado.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
Cześć.
Dziś szybkie danie, które jem na śniadanie - Pasta z jajek i avocado. Choć sam szamię łyżką, może być to super dodatek do chleba czy smarowania mięsa<łosoś >.





Składniki:
Avocado 1 sztuka
Jajka 3 sztuki
Cytryna połówka
Limonka cała
Cebula 1 mała, lub pół dużej
Czosnek 2 ząbki
Jogurt naturalny 2 łyżki
Sól, pieprz cayenne

Wykonanie:
1.Jajka gotujemy na twardo, studzimy, ścieramy na drobnej tarce razem z avocado<ewentualnie mixujemy w blenderze>.
2.Mix jajek z avocado kropimy sokiem z limonki i cytryny, wciskamy czosnek, dodajemy drobniutko posiekaną cebulkę, jogurt, doprawiamy.
3.Wstawiamy na kilka minut do lodówki i można wcinać.

BTW:
B:~20g
T:~30g
W:~5g
kcal:370

Smacznego!


Więcej moich przepisów:
https://www.sfd.pl/-t494045.html

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-11-15 10:48:55

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41087
Dopiero sie skusilem do zrobienia tej pasty i powiem szczerze ze jest zajefajna.

BTW: 87Brad87 aby nie sciemniala na drugi dzien, trzeba do miski z pasta wlozyc pestke z avocado i dopiero do lodowki. Ponoc dziala - sam nie probowalem, bo zniklo szybciej niz zrobilem :D

Zmieniony przez - WRC7707 w dniu 2012-04-29 13:14:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28603
fajne, do tej pory robiłem pastę z samego zblendowanego awokado (do smarowania kanapek), dobre tłuszcze tam są :)
no i koniecznie trzeba skropić cytryną, w przeciwnym razie po kilku h awokado będzie czarne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 55245
Zrobiłem ją wczoraj
... i już nigdy więcej

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
zależy co kto lubi, lub jak się to zrobi,
z avocado jest jak ze szpinakiem, odpowiednio zrobiony jest smaczny.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5714
Ta pasta jest genialna. Pozwoliłem sobie dodać 2 łyżki majonezu i łyżkę jogurtu. Ta pasta na stałe zagości w moim jadłospisie, to się nazywa smacznie i zdrowo.

Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6807
ostatnio zrobiłem tą pastę na kolację i zjadłem całą samą łyżeczką, przepis troszkę zmodyfikowałem, chciałbym spróbować zjeść ją rano z chlebem i jestem ciekawy czy gdybym zrobił pastę wieczorem to czy przeżyła by do rana w tym samym stanie i smakowała tak samo ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13949
ja miałem ją na 2 dni :P fakt tego drugiego dnia to już lekko zczerniała ale dało się spoko zjesc ;p takze spoko majky mozesz zrobic w nocy dzien wczesniej...smacznego;p

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21214
o, coś dla mnie, muszę wypróbować

ja nie wiem, jak mogłam tyle lat żyć bez awokado wczoraj zjadłam pierwszy raz i rewelacja

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4883
smaczne i szybko się robi :)
jak dla mnie istotne aby było dużo cytryny i nie za dużo pieprzu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 675
Robię prawie identyczne guacamole tyle, że bez jogurtu i koniecznie z pomidorem w drobnej kostce. Spróbujcie rewelka:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[high carb]Sushi z łososiem i ryżem basmati.

Następny temat

Ryż z tuńczykiem na ostro

electro
Polecane artykuły