SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na wyciągu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7170
Witam, użylem wyszukiwarki lecz nic konkretnego nie znalazlem, wiec postanowilem zalożyć ten temat : Otóz szukam ćwiczen które mozna wykonywać na wyciagu dolnym i górnym bo zastanawiam sie czy go kupić
Prosze o umieszczanie dokladnych opisów cwiczen i nazw cześci ciala które sa zaangazowane w ty cwiczeniach
P.S jesli niewarto kupic wyciag to poleccie cos zamiast tego do 200 zl (lawke gryfy drazek obicązenia modlitewnik prase na nogi mam)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
na wyciągu górnym mozesz cwiczyc plecy ;] ptrzebujesz 2 drążki długi i krótszy ;] i triceps (tu sie wyciąg przydaje, dobrze mieć jeszcze gruby "sznurek"

A na dolnym to juz woolny wybór ;] biceps, kaptury, barki

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
jesli masz drazek i jestes w stanie podciagac sie kilka/kilkanascie razy to wyciag jest chyba zbedny... No jednynie móglby sie przydac do prostowania ramion na trceps ale na trica jest tyle cwiczen ze raczej niewarto inwestowac w wyciag.. No ale to tylko moje zdanie, a ty zrobisz jak zechcesz...

A kase przeznaczylbym najakies odzywki/suple..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7170
O odzwykach moge zapomniec bo mam 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Odzywki to nie koksy A po za tym jak wyzej... /

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
chłopie wiesz ile 15 latków wcina suple?? ja znam ze wsi kilkunastu
ja osobiscie mam 16 lat ale póki co nie uzywalem odzywek ale mam zamiar

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7170
Ale ja mam takze arytmie :/ Dobra koniec o odzywkach // TEraz o wyciagu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
wyciag jest ok ale jezeli masz za niego dac 200zl to se odpusc ja sam robilem se kiedys wyciag kupilem jeden bloczek linke przymocowalem do sciany i mialem. wyciag jest bardzo pomocny dla tricepso bicepsow(dolny) naramiennych plecow czy tro podciaganie czyw wioslowanie i wiele innych cwiczen. odzywki w twoim wieku dalbym se z nimi spokoj masz dosc swoich hoprmonow ktore w polaczeniu z dieta moga zdzialac cuda odzywki sa ok jezeli masz diete jezeli nie nie lap sie za to wiem ze swojego doswiadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
czyli mowisz zeby narazie nie...oki:) ale wiesz cwicze juz prawie 15 miesiecy i kazdy centymetr przychodzi z wielkim trudem zmieniam treningi regularnie itp...

pozdro a kiedy mogl bym zacząc sie bawic w suple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7170
Jak wylecze arytmie i pozwola rodzice Ja ciwcze dopiero 3mc wiec po kazdym tygodniu widać jakies efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
czy to prawda ze od wyciągu się rośnie ? jak nie to pisać dla czego prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
rosnie sie roznie ale nie w gore
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy taki trening ma sens??

Następny temat

Trening (Korekta)

WHEY premium