SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na Wyciągu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7193
Witam. Posiadam wyciąg Górny / Dolny ( własnoróbka ) i mam do was pytanie. Czy za pomocą takiego wyciągu mogę trenować każdą partie mięśniową ? Chodzi mi o to czy są takie ćwiczenia, które można wykonywać na wyciągu. Tzn. oprócz nóg i brzucha bo to da rade zrobić bez użycia sprzętu .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Klatkę jednak słabo zbudujesz samym wyciągiem, bica i trica też. O barkach nie wspominając. Niby coś tam zmęczysz, ale jednak sztanga, sztangielki i ławeczka się przydadzą. Prostowników też na wyciągu nie zbudujesz za bardzo. Wiadomo, że lepszy rydz niż nic, ale trochę wolnych ciężarów by się jeszcze przydało.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
przejrzyj http://www.atlas.sfd.pl/dla_mezczyzn-a2.html 
j.w. da się je przećwiczyć, ale bazując na samym wyciągu będzie ciężko.

Na bica to uginanie rąk z dolnym wyciągiem, przywodzenie górnego wyciągu do czoła (w leżeniu)
Tric to wszelkiego rodzaju prostowania rąk, fajnie się też ćwiczy ze sznurem
Na barki odwodzenie ręki (pojedynczy uchwyt)
Na klatkę przywodzenie ręki, jak na bramie tylko jednej, chyba ze dorobisz sobie drugi wyciąg by mieć bramę.
na brzuch allachy
Plecy to chyba wiadomka
i to chyba tyle co mi do głowy przychodzi teraz i co robiłem.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat co do ciężaru ...

Następny temat

Wybor ławeczki

WHEY premium