SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy taki trening ma sens??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7529
Witam, cwicze dopiero od 3 miechow i chcialbym przedstawic moj trening. Otoz pierwsze dwa miechy cwiczylem 4x w tyg i zawsze wszytkie partie, tylko ze tak lajtowo po 3 serie zeby sie wprawic i podszkolic. Teraz mam lekko dzielony trenning tzn. w pon i sr mam klate + bic + tric + przedramiona a w sr i sob plecy + barki. Z nog cwicze tyle lydki ale cwicze gram czesto w pilke nozna i narazie nie potrzebuje robic pelnego treningu nog. Dodam tez ze cwiczenie jakie robie na dana partie wybnieram na silowni, zaleznie jak mi sie chce i co robilem ostanio np. raz na barki wyciskam sztange za glowy + cos tam jeszcze a raz wyciskam hatelkami + jakies inne. POwiem ze widac postepy i chcialbym sie zapytac czy moge jeszcze tak trenowac z jakis miesciac moze dwa. Pozniej chce juz przejsc na normlany split. Dodam ze nie jest to masowy trening ale bardziej na redukcje, poprawe wygladu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62114
DonCapone cwicz jak chcesz jeśli sprawia Ci to przyjemnośc i robisz postępy.Tylko nie zapominaj o treningu NÓG,rzadna gra w piłkę nie jest usprawidliwieniem.To jest najbardziej anaboliczny trening ze wszystkich cwiczeń!!!!!

rower1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domator %-)

Następny temat

Ćwiczenia na wyciągu

WHEY premium