SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] Wyciskanie sztangielek - kilka słów o...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 679
Yyych, yyyych, yych, mmmmm... dwanaście! Sztangielki wbiły się w podłogę, a moja klatka, barki i triceps błagają mnie o litość, ale jeszcze 3 serie...


coś mam wrażenie, że w podbony sposób już ktoś rozpoczynał jakiś art, bodajże to były barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
pewnie i tak wszystkie "dane" wziąłeś z sfd

nieprawda

ponawaim pytanie, czemu służa twoje artykuły skoro nie wnoszą nic nowego na forum?

są ludzie, którzy myślą, że sztanga to wszystko

coś mam wrażenie, że w podbony sposób już ktoś rozpoczynał jakiś art, bodajże to były barki

poczytałem artykuł o barkach i tym kimś okazał się Czawaj, przepraszam za zgapkę.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
numer7 - nie bronie skl15, ale Twoje dwa powyższe posty tez nie wnoszą niczego nowego więc nie wiem po co się odzywasz, poza tym edytuj posty.
Naprzykład artykuł o wykrokach jest bardzo dobry i nie pamiętam żeby ktoś wcześniej pisał o nich. Czyli skl15 wniósł coś nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
A procentowo wzgledem cięzaru na płąsiej ile obrac do hantelek?? tz. zakladamy plaska max to 100kg to ile w hantelkach razem?? , przymierzalem sie do tego cwiczenia kiedys gdy nie mialem hantli , robiac pompki ruchem sciskajacym na malutkich hatelkach i u mnie to masakrowalo bardziej triceps niz srodek klatki , ale mysle ze jednak inny ruch jest przy wyciskaniu hantli niz pompek na nich.

Wiec ile w %? do hantli wzgledem płąskiej tak na oko??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
A wiesz, że sam nie wiem?
Ciężar dobierz taki, aby zrobić o 2 więcej powtórzeń docelowych, których oczywiście nie roisz.
np. masz zrobić 12 powtórzeń, i zakładasz taki ciężar, aby max. wyszedł około 14-15 powtórzeń.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Generalnie jak nigdy nie robiłeś wyciskania hantli to zmasakruje Ci całą klate, przedni barków i triceps. Ale głównie klate, bedziesz czuł na drugi dzień.
Jeśli robisz na płaskiej nachwytem z flarą ( ale nie za mocna ) to zacznij od 20% CM w Wl na łape. Rób po 6 powt i progresuj po 5% aż dojdziesz do swojego ciężaru roboczego na 6 powt. Generalnie najlepiej działa to ćwiczenie na 6-8 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Dzieki Ciupelek , mysle ze mi pomoze wybic sie z płaskiej , bo ogulnie podstawowe cwiczenia u mnie na klate to plaska a potem dipsy , i przez dipsy mam dysproprcje ostre pomiedzy dolem a góa klatki , tak ze teraz na plaskiej staram sie robic nisko i sa lekkie zakwasy na górnej czesci ale tylko na niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja robiłem cykl na siłę, masę i rzeźbę na tym ćwiczeniu, więc jest dobre do wszystkiego.
najważniejsze, by nie przesadzać z ciężarem.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8363
sog za art.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nie wszedł
ale mniejsza z tym, dzięki, że Ci się podoba.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie mojego planu na mase ;)

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium