SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sezon masy zakończony, koks na redu już kupiony ;]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118093

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
bez ciężaru ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
hahahah z ciężarem ciała miało być

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784


tak, ale tylko z wykonywaniem dużej ilości serii i repów jedno po drugim, to fakt, można następnego dnia nie wstać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
chyba że by wydłużyć tempo wykonywania

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
teraz np. robie wall squaty czyli przysiady twarzą do ściany tak aby palce stóp dotykały ściany i nie przewrócic sie w tył, ręce założone na potylice i łokcie w bok, więc jest trudno utrzymać równowage wiec musze je robić wolniej, faktycznie lepiej czuć mięśnie i szybciej się męcze, ale jednak co do nóg to uważam, że nie ma to jak ciężar zewnętrzny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ogólnie uważam że nie ma to jak trochę żelastwa :D

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
no troche to zawsze się przyda :D
np. do crossfitu choćby, na razie robiłam CF bez ciezarów, same cwiczenia dynamiczne z ciezarem ciała (no dobra, raz robiłam swing z kettlem) i naprawdę można umrzeć na takim treningu przed jego końcem, także serdecznie polecam

ty który dzień na redu jestes i jak samopoczucie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
mam teraz wfistę wojskowego i wiem co to zap****** bez ciężaru

teoretycznie od poniedziałku
ale tak na prawdę od jutra zaczynam

samopoczucie świetne - mogę nie jeść i mnie nie ssie

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
jak to od poniedziałku i od jutra zaczynasz? w sensie nie trzymałeś się bilansu, tak?

co tam robicie z tym wuefistą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
bo od poniedziałku jadę na 4000 kcal i robiłem deload na treningu
więc to takie przejście
a od jutra 3800 kcal, i treningi na 100%


wszystko teraz sobie wymyślił tory przeszkód, będę mieć na czas popierniczanie pod płotkami, wymyk odmyk jakieś skoki przez skrzynię itp

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie dodac kalorii?

Następny temat

Suplementacja i co jeść

WHEY premium