SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Sezon masy zakończony, koks na redu już kupiony ;]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla ciebie zajęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popuri masz sportową rodzinke? masz starszą siostre? nie wazne czy wolna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to nie chodzi o to, ze ja zawsze sie słuchałam, ale czasem po prostu było ciezko bo sie "koło zamykało"

np. jak szłam na dwór (wiek 14-15 lat !) to było ze albo pod blokiem zeby mnie widzieli albo max na godzinke gdzies indziej (zwykle szłam po kolegów po drodze i pod szkołe szlismy tam na bieznie, na starówke, boisko itp), ale zanim sie koledzy zebrali to mijało z 20-30 min, doszlismy to kolejne 10 min i zostawało moze z 20 min na gry, sporty itp

jak sie spozniłam z 30 min raz (specjalnie, bo chciałam jeszcze na dworze posiedziec) to dostałam aki opr ze sie w bani nie miesci... od razu kara na to na tamto = zero kontatku, bo zawsze albo przez sms czy gadu gadu sie umawialismy na spotkania

i taka lipa

w pewnym momencie (2 gimnazjum) pokłóciłam sie z ojcem o pewną rzecz, nie zwiazaną z tym, nie będe wnikać jaka i nie gadalismy ze sobą ze 2 lata, on sie troche zmienił w stosunku do mnie potem ale ja przez ten czas miałam spokój :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to taka nadopiekunczosc :D


ja pamietam ze zawsze musiałem przyjsc do domu i powiedziec ze ide i wystarczyło


Mamo! ide "na wieś"
- no dobra



i ew. op****** był jjak cały dzien mnie nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no to widzę krótko Cię trzymali, ale to wiesz myśleli o Twoim dobru


ja miałem bardzo luźno, teraz nawet jaram sobie ziolo przy rodzicach, robię iniekcje itp

ale z drugiej strony, brakuje mu dyscypliny właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a jak by zobaczyli ze ja sobie jakis zastrzyk robie... o k***a xD

nawet nie chce myslec co by sie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to nie jest dobre, trzymanie pod kloszem (i tak dostawałam tyle razy OPR i kary bo przeciez sie nie bede słuchac ciągle, przez to tez pewnie mam mało kolegów w moim miescie) tylko jest jeden +

uwazaja mnie za taką osobe co sobie wódy nie wypije, skreta nie przypali, nie przeklnie itp :D bo nigdy o tymnie gadalismy ani nie widzieli zebym to robiła przy nich... wiec myslą, że ja jestem daleko od takich nawet raz jak poszłam ze znajomymi gdzies i potem sie mama pyta czy bede jesc obiad a ja mówie "nie, byłam na pizzy i piwie ze znajomymi" to był wielki szok (19 lat miałam:D) TO TY PIJESZ?!!

:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
o kurde :D

to dziwne tak jakby nie chcieli do wiadomości przyjąć, że już w gimnazjum człowiek ostro się bawi i chleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
o "tych" sprawach to juz w ogóle nie rozmawiamy

rodzice chcieli mieć idealną córkę... tylko że tacy ludzie nie istnieją, musieliby mnie do zakonu posłac chyba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popuri nie! Bo pare lat temu to w gimnazjum nikt nie pił ani nie palił! Teraz zaczeli!


Śmieszy mnie cos takiego...
Daj spokój co oni teraz w tym gimnazjum robią...

zapomniał wół jak cielęciem był :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie dodac kalorii?

Następny temat

Suplementacja i co jeść

WHEY premium