SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik konkursowy] korniczatko&rkarpinski

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
teraz widze , wcciskacz bardziej z przodu a lokcie powunny isc do tulowia bokiem , chwyt rowniez troche szerzej

zerknij zawsze w atlas sfd duzo naprawde dobrych wskazowek ktore mozna wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
+powinnac wyciagac barki w gore jak przy szrugsie podczas gdy sztanga bedzie nad glowa


Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Cześć, cześć!

Znowu późna godzina ;< I znowu łóżko wzywa... ;)





Najpierw była dzisiaj w planach na obiad pierś z kurczaka, ale na zakupach złapałam w przecenie mięso mielone i wyszło znowu spaghetti ;) A żeby nie jeść tego samego zrobiłam na kolację rurki... Miały być jeszcze na jutro, ale przyszli znajomi i zjedli. Mówili, że smakowało, więc chyba to smaczne, co gotuję







Dzisiaj dzień nietreningowy, więc dla relaksu... były planszówki! Uwielbiam ^^
Jeśli nie graliście to polecam: "7 cudów świata" - ostatnio zajmuje cały czas I miejsce. Instrukcja napisana jest bardzo słabo, ale jak zagra się pierwszy raz to potem tylko chce się do niej wracać. I za każdym razem jest inaczej, ekstra gra.

"Dixit" - to wcześniej zajmowało I miejsce ;) Też jest super i świetnie pokazuje, kogo jak się zna. A obrazki.. magiczne.

Jedynym minusem tych gier jest cena ;/ Ale raz się zainwestuje, a godzin do grania mnóstwo!




Dziękuję bardzo za odzew względem ćwiczeń. Na atlas sfd patrzyłam wcześniej, jak dostałam plan i stamtąd też czerpałam, jak ćwiczyć, ale jak widać błędy i tak się popełnia. Bardzo się cieszę, że ktoś zwraca uwagę i poprawia, bo chciałabym wszystko wykonywać jak należy. Na jutrzejszy (chociaż już nawet dzisiejszy) trening będę korzystała z dzisiejszych wskazówek i eliminowała błędy. Mam nadzieję, że się uda. Zresztą... Nie ma innej opcji ;)
Dziękuję Panowie!

A teraz wszystkim kolorowych ;)






Zmieniony przez - korniczatko w dniu 2016-04-20 01:06:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przepraszam, że wczoraj się nie odezwałem ale miałem dzień zawalony.
Panowie wyżej już napisali co trzeba. Ja dorzucę jeszcze moje uwagi, które trochę się pokrywają:

Przysiady:

Przechylasz się zbytnio do przodu bo sztanga jest za bardzo na szyi. Dałbym ją ciut niżej i zobaczysz, że powinno się poprawić.

MC:

Biodra bardziej do tyłu. Jeszcze bym dołożył do tej wieży z krążków.
Prowadź sztangę cały czas jak najbliżej ciała - tzn po udach.
Ruch wykańczasz szybszym wysunięciem bioder. Oczywiście na końcu bez przeprostów.

Miska śliczna

Ja zaraz wracam na katering to też będę miał ładne jedzonko

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
na catering , burżuj k***a


a poważnie micha indywidualnie dobrna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak. Gość przebija się do świata sportu i podchodzi bardzo indywidualnie żeby nie było wtopy.
Gadaliśmy przez telefon i poważnie powiedział, że spróbujemy polecieć aż po sam dzień startu.

Szczerze sam jestem ciekaw czy podoła

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
Cześć i czołem

Karpiu, dobrze gdzieś wyczytałem, że planujesz wyjść w sopocie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Hejeczka

Bardzo dobrze czytałeś. Wychodzę w Sopocie. Trochę dziennik prowadzę ten co mam w podpisie.
Jak tylko ruszę z redukcją na 200% to będą codzienne wypiski treningowe, miski i supli

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
O to fajna i wygodna sprawa. Jak już ruszysz daj cynka będe słedził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Będzie co czytać ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT MrGrubas Gruby Grubas

Następny temat

[Dziennik Konkursowy] Thokey&Marian

WHEY premium