SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik konkursowy] korniczatko&rkarpinski

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
półtłusty ew. sernikowy :) wg mnie

ogólnie też ważne czy są same jajca,, czy też np, owsiane ale ogólnie taki omlet mega bo nie suchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
U mnie z każdym twarogiem wychodził mega, blendowałem owsiane + twaróg + jaja i wszystko zawsze się trzymało, brak problemów z przewracaniem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Z trzymaniem problemu nie było, ale możliwe, że dałam za dużo kakao i to jakoś nieciekawie się połączyło ;/ ja dałam twaróg półtłusty, jaja, kakao, białko... I to chyba wszystko. Może też za dużo twarogu, bo 100g, a jajek tylko 2...

Następnym razem spróbuję z przepisu, który wstawiliscie ;) może wyjdzie lepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Nie ma co się poddawać, czasem człowiek przekombinuje w kuchni i wychodzi jak wychodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
No zapach był na tyle kuszący, że będę próbowała :D Może się uda dorównać smak zapachowi ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Hej ;)

Dzisiejszy dzień rozpoczął się pobraniem krwi... Ogólnie jak sobie przypomniałam to ostatnio w laboratorium oddawałam krew jak miałam 8 lat... Więc dość minęło, ale jak nie było potrzeby tak i się tym nie interesowałam. A teraz mój Trener zadbał o mnie i wysłał na badania, no to zrobiłam... Wyniki przyszły popołudniu, a efekty... poniżej.

Później trochę nauki, zakupy, odkurzanie, pranie i dzień minął. A na koniec dnia o dość wczesnej porze, jak na niego, przyszedł pod blok gość... Nawet zapozował, więc postanowiłam podzielić się z Wami jego zdjęciem ;)



Dziękuję za porady względem omleta. Będę próbowała niedługo stworzyć kolejnego (ale wcześniej zrobię zapas twarogu, bo Kuba miał wczoraj ochotę na twaróg, a tu już go nie było... )
Dziś potrzebowałam dość szybkiego obiadu, bo byłam głodna, a zakupy się poprzesuwały i wyszedł... hamburger. A nawet tak troszkę cheeseburger... Ale bardzo smakowity ;D
Ogólnie w ramach obiadu miała być pierś z kurczaka nadziewana pomidorem, mozarellą i bazylią... Ale pierś z kurczaka się popsuła i tak śmierdziała... Że trzeba było od razu wynieść śmieci.







Względem badań... Tak myślałam, że kortyzol będzie podwyższony... Bo skutki stresu dość mocno odczuwam. Ale już się staram to zwalczać, uspokajać, niektóre rzeczy olewać.. Chyba mi to jednak nie wychodzi



A tutaj nasz gościu spod bloku. Dowiedzieliśmy się od kolegi, którego zaczepiła spanikowana starsza Pani, że dzik chodzi za blokiem. Widocznie po ostatniej aferze dziki sieją postrach... (ja tam cały czas się ich boję, chociaż na tym zdjęciu wyszedł dziwnie przyjemnie ;D)



Miłego wieczoru!


Zmieniony przez - korniczatko w dniu 2016-05-17 21:30:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trzeba było łapać, dodatkowe ibiałeczko by było

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3018
Od łapania to akurat Witasdrwal jest... :P Ja uciekam, gdzie pieprz rośnie.

Uwaga, uwaga: Zdjęcie autorstwa Witasadrwala (bo się tu focha teraz...)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 323 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11344
A co do białeczka, za blisko ludzi, żeby flakory zostawiać na widoku. I średnio z dzikiem windą jechać. Ale miny ludzi byłyby ciekawe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637





Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-05-17 21:59:54
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT MrGrubas Gruby Grubas

Następny temat

[Dziennik Konkursowy] Thokey&Marian

WHEY premium