SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] maciej1408

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Dzień 10 (12 luty 2014)


Dzień spoko, na siłowni praktycznie nikogo oprócz nas nie było więc też lajtowo, pierwszy raz delikatnie bieżnie przetestowałem i stwierdziłem, że muszę trochę biegania dorzucić po siłowni albo coś takiego Potem przyszedłem, na prędkości ogórkową zjadłem (nie miałem czasu nic przygotować a leciałem na rower) na rowerze ciężkawo, wybraliśmy się do lasu - błoto, górki + zmęczenie wypompowało mnie do końca. Teraz siedzę i się relaksuje a do wieczora się jeszcze okaże, co będę robił ale czuje, że potrzebuje snu

Trening


Siłownia:

Przysiady przód: 7x40kg, 6x50kg, 6x50kg (tylko 3 serie bo barki mnie bolały a nóg nie czułem za dobrze, coś nie tak chyba robie)
MC na prostych: 10x30kg, 10x50kg, 10x70kg, 10x70, 10x70kg
Podciąganie (z pomocą - kumpel za nogi trzymał, najszerszy chwyt): 10,12,10,10,16
Wyciskanie na skosie + : 10x13kg, 10x16kg, 8x16kg, 6x20kg, 7x22kg
Wyciskanie sztangielek: 12x10kg, 10x13kg, 8x16kg, 8x16kg, 10x16kg
California press: 12xgryf+10, 10xgryf+15, 12xgryf+17,5kg, 6xgryf+20kg
Uginanie młotkowym: 15x10kg, 12x13kg, 12x13kg, 14x13kg, 15x13kg
+ trochę bieżni

Na siłowni nie bardzo, przysiady słabo + nie potrafię dobrze ułożyć gryfu, mc też słabo, coś mnie plecki pobolewały. Podciąganie do teraz czuje, że weszło konkretnie (nigdy tak szeroko nie łapałem) skos + okej, barki spoko, california też ok, młotkowy standard mało siły mam

Rower:

Czas: 1:31h
Dystans: 18,95 km (trochę chyba zaniżyło, możliwe że w lesie kilka razy sygnał zgubiło)

No i niczego więcej nie dodaje, bo średnia jak to w lesie niska ze względu na górki, błoto itp. ale czułem nogi lepiej niż po jeździe na szosie + inne partie ciała Kilka razy nie brakło dużo do jakiegoś krasza bo mam słabe hamulce ale to mój rowerek zastępczy więc w niego nie inwestuje


Po tych 2 treningach już limit aktywności na dziś przekroczony

Dieta





Suplementacja


po śniadaniu witaminy, przed snem ZMA, w trakcie rowerka i teraz BCAA 10g (w bidonei mam i z pół mi z rowera zostało)



Zmieniony przez - maciej1408 w dniu 2014-02-12 17:56:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
muszę zadać to pytanie: jak ty k***a wyglądasz? Wstawiałeś coś w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Foty albo ban.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Nie ma się czym chwalić Nie no nad fotami pomyślę na dniach ale narazie to tłusto bardzo, w końcu na redukcje się zdecydowałem nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Dzień 11 (13 luty 2014)

Wyjątkowo sam się obudziłem po 8, zjadłem delikatne śniadanko i o 10 na siłke z kumplami więc porobiłem delikatnie aerobów ale dziś odpoczywam bo troche treningów ostatnio dowaliłem. Wieczorem ide trochę ze znajomymi bo już do końca ferii nie będzie okazji (pracuje) więc podejrzewam, że trochę kalorii + alko (postaram się jak najmniej) wpadnie dlatego wieczorem białko i trochę mniejszy bilans. Źle to zabrzmi ale ferie są mi nie na rękę, za mocno się opyerdalam, czuje że redukcja w sumie narazie albo stoi w miejscu (o ile trochę nawet nie przytyłem ). W ostatnim czasie wpadło trochę cheatów + dzisiaj nie bardzo ale od jutra już do końca tygodnia będę w pracy więc koniec wyjść a potem szkoła więc już na lajcie Narazie się ciesze, że nie siedziałem na dupsku podczas ferii tylko jednak trochę pobiegałem, pośmigałem rowerkiem itp. Aa no i dziś po siłce kumpel mi fotek pare strzelił ale nie umiem się napinać więc wyszły średnio później wstawie.

Trening

3 min rowerka, 5 min bieżni, 10 min orbitreka, 5 min bieżni, 10 orbitreka + delikatne rozciąganie

Trening niby lajtowy ale bieżnia dała mi ostro w kość, a podczas orbitreka w uj czułem jak pracują mi uda. Będę chciał częściej robić to + crossfit jakiś łatwy No i wyjątkowo wróciłem po siłowni mniej obolały i zmęczony niż przed


Dieta



Suplementacja

po śniadaniu vitality complex z activlaba + przed snem 3 tabsy ZMA z FA.

Zamówiłem tą nowość activlaba na stawy bo nadal podczas biegania i rowerka troche pobolewają + ZMA z activlaba bo to mi się kończy


Zmieniony przez - maciej1408 w dniu 2014-02-13 12:47:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz 17 lat, nie możesz pić alkoholu. Zgłaszam to do prokuratury.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282


A tak serio to staram się ograniczać jak najbardziej ale wiadomo, mam tzn rok osiemnastek bo ludzie z klasy itp no ale i tak teraz to już nie to co kiedyś bo w weekendy pracuje a w tygodniu szkoła więc pije tylko okazyjnie Ale w sumie moja redukcja to przez te weekendy na osiedlu itp wiadomo piątek, sobota browarki pizza, aktywności 0 i sie zalałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic się nie stanie, jak czasem sobie dasz w palnik, trzeba mieć co wspominać potem, a po alkoholu dzieją się różne rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Raz na jakiś czas wiadomo, ale też nie za często








Zmieniony przez - maciej1408 w dniu 2014-02-13 13:21:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
kolejne










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Mateusza

Następny temat

[DT] rzeka

WHEY premium