SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Czesiek43 - Naprzeciw wszystkim

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jedz surowe, przynajmniej nie tracisz nic podczas obróbki termicznej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Ta
Zrób najlepiej tak jak ja: złap żywego kurczaka, złam mu nogę i zjedz. Nawet z piórami.(w piórach dużo zdrowych tłuszczy jest)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta, w mieście łatwo gołębie złapać, nie boją sie skubane. Kitrasz się za rogiem czekasz aż potencjalna ofiara podejdzie, wyskakujesz i j**!!! trepa z zaskoczenia i do plecaka Ma się te patenty.

Dziś lipa z siłownią, miałem robić nogi... ale nie wyszło. Zająłem się prywatną siłownią, a raczej przygotowaniem pomieszczenia zeszło mi cały dzień, i w sumie nogi mnie bolały, ale to od ciągłego chodzenia, przenoszenia, wnoszenia itp. Mam zamiar od poniedziałku (nie wypada w niedzielę) zabrać się za spawanie ławeczki, do tego stojaczki, sztanga, hantle i drążek, a w przyszłości może wyciąg i modlitewnik. Może kiedyś się pochwalę Najgorzej to chyba z obciążeniem będzie ;/

Co do diety... to cięzko tu coś opisać, wyglądała bardziej jak 10 wskazówek, zabiegany jadłem jak byłem głodny, dziś nie liczyłem kcal.

Niestety tydzień i początek dziennika zawaliłem ;/ ale obiecuję poprawę, więc nie bijcie panowie :D

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2013-09-14 22:36:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Jak chcesz to mogę Ci sroki załatwić po 5zł/kg, bo dzisiaj na wsi u babci 9 ubiłem z wiatrówki

Ja mam na sprzedanie łąweczke, gryfy i obciazenie . Jak jestes zainteresowany to obadaj Targowisko

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie nie skorzystam, ale patrząc na ławeczkę zacząłem patent na prosty modlitewnik kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wystarczy ławkę ustawić na skos dodatni i już uginanie jednorącz na modlitewniku gotowe :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomyśle, jak starczy mi materiałów to spróbuję zrobić osobny, jak nie to będzie kombinatorka

Panowie (chyba żadna pani nie zagląda, a szkoda ) Mam w domu na obiadek taką pycha rolade, jest tam pierś z indyka, pieczarki, ser zmieszany z ciastem (mąka pszenna, jajka i nie wiem co tam jeszcze ) + przyprawy. Jak to wliczyć w bilans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Uznaj za cheat meal i po sprawie No chyba że całą roladę zjadasz sam to zliczasz wszystkie zużyte produkty

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Dokładnie cheatmeal przecież jest weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Raz na te 3 tygodnie można zrobić :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] paramaribo2 - sezon drugi

Następny temat

[DT] Primales - redukcja

WHEY premium