SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]dawidosp48 redukcja carb nite if

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zawsze lepiej cos ćwiczyć i stosować IIFYM/CN
wielu ludzi nic nie robi i stosuje CN ed
heh

ale z drugiej strony jeśli się przesadzi,ciężko z tego [zaburzenia odżywiania jakby nie było] wyjść
wielu to przerabiało

choc robione z umiarem i zaplanowane - nic sie nie stanie
ja jestem na to przykładem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1923
Pierwszy dzień adaptacji prawie za mną samopoczucie na plus. Co do treningu to zrobilem FBW a poźniej 15minutowy interwał. Mój ostatni trening z obciążeniem był grubo ponad rok temu. Ale dzisiejszy trening dał mi wiele radości i satysfakcji. Co do diety to dzisiaj zjem troszke mniej w związku z tym wczorajszym cheat dejem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1923
2 dzień adaptacji
Dzisiaj bylem u dentysty dal mi chyba jakąś końską dawke znieczulenia bo pół mordy nie czuje. A co do treningu to dzisiaj tylko 30 jazdy na rowerku stacjonarnym ;) Zdjęcia szamy wrzuce później. Jak znieczulenie przestanie działać xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
poczekaj kiedy będzie >7d
albo poczekaj do tygodni 3+

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pamiętamu mnie to 5 dni luźno poszło ale potem masakra. Zombie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie tragizujcie, u mnie jest ok, mam chwile ziewania a potem przechodzi a nawet jest lepiej bo stabilny poziom energii. Fakt faktem, że pierwszy raz może być ciężki.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pierwszy
drugi
dzisiaty
nie ma znaczenia
choc za n-tym razem wiesz czego się spodziewać

funkcjonować mozna dobrze,ja nawet bardzo dobrze
ale jak ktos pisze że tryska humorem i jest duszą towarzystwa,albo że nic go nie denerwuje bo jest wyluzowany na maxa - to jakoś mu nie wierzę

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1923
Panowie a co powiecie na temat tego ładowania czy przez te 8-6godzin jecie do oporu czy trzymacie np nisko tłuszcz np 1g na 1kg lub jeszcze niżej a węgle w opór. Czy węgle też dajecie np max 6g na 1kg???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Imo ze swojego doświadczenia lepiej zacząć najdelikatniej i zobaczyć jak zareagujesz.
Kiedyś waliłem w opór i to była lekcja że mogło iść lepiej jakbym panował nad tym.
Imo najlepiej i najdelikatniej zacząć: nie dzień, tylko 1 meal, nisko tłuszcz, wysoko węgle.

Ale można zacząć ostro i zobaczyć jak to po tym zareagujesz i potem coś zmienić jak będzie źle.
Ale wtedy ciężej zapanować nad psychą, skoro za 1 razem był opór i coś tam poszło to teraz też psycha będzie chciała w opór, a jeżeli nawet nie pójdzie to będzie robił tak żeby wyglądało że poszło :D w lustrze oczy widzą co chcą, waga kłamie a miarke też można oszukać, wszystko w główce leży

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2015-05-07 06:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
dawidosp48
Panowie a co powiecie na temat tego ładowania czy przez te 8-6godzin jecie do oporu czy trzymacie np nisko tłuszcz np 1g na 1kg lub jeszcze niżej a węgle w opór. Czy węgle też dajecie np max 6g na 1kg???


Fat jak najniżej z prostego powodu, gdybym nie ograniczył go do minimum, to podczas wyżerki nie mógłbym dużo zjeść, a właśnie o to w CN chodzi.
Póki co na CBL też muszę zjeżdżać z fatem w DT z tego samego powodu. Wczoraj np. po treningu, ok 19:00 wpadł obfity posiłek z B+W+T i do końca dnia mógłbym już nic nie zjeść. O posiłku przed snem nie było mowy, ledwo wlałem w siebie WPC.
Dlatego w DT tylko B+W, fat góra 50g z czego większość w przedtreningowym.

Good ol' chicken!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

If, pytanie

Następny temat

CBL CN itp grupa wsparcia

WHEY premium