SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] RozbójnikWojtas - Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
DZIEŃ 193/75 dzień REDUKCJI

Trening:
Cardio/brzuch+rolowanie




Suplementacja:
Witamina d3+k2 mk7, witamina c, cynk, magnez, NAC, ashwagandha, różaniec górski, enzymy trawienne, probiotyk, bacopa monnieri, omega 3, chrom, maślan sodu

Dieta:


Na dwa dni sobie odpuściłem yohimbinę, od jutra znowu wracam do jej stosowania - dawka 10mg.



Zmieniony przez - RozbójnikWojtas w dniu 2020-07-12 17:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
95,4g białka w posiłku? Kiedyś słyszałem że do 40 się wchłania, chociaż sam sceptycznie jestem do tego nastawiony bo skąd teraz wiedzieć co ile zjeść posiłek itd, ale gdzieś świadomość została i staram się dostarczać do 40 po prostu co jakiś czas ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38665
szlug
95,4g białka w posiłku? Kiedyś słyszałem że do 40 się wchłania, chociaż sam sceptycznie jestem do tego nastawiony bo skąd teraz wiedzieć co ile zjeść posiłek itd, ale gdzieś świadomość została i staram się dostarczać do 40 po prostu co jakiś czas ;p



Dawno obalony mit..jak 6 posiłków dziennie np jak chłopy wazacy po 110+kg mają dostarczyć 200g białka jakby tak porozbijac na porcje 30g to sam sobie policz jakby musiało to wyglądać... Nic innego by nie mogli robić tylko białko jeść co ileś tam czasu a i doby by brakło...

Białko się liczy na dobę a nawet w przeciągu kilku dni jak zjesz dzisiaj no troszkę mniej to jutro nadrobisz...


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-07-13 16:02:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
DZIEŃ 194/76 dzień REDUKCJI

Trening:
Plecy+rolowanie
- Skłony na ławce rzymskiej 3x 15-12 powt.
- Odwodziciel 3x 15 powt.
- Ściąganie drążka wyciągu górnego nachwytem 3x 15 powt.
- Martwy ciąg 20x12 powt./50x8 powt./85x5 powt. - trzy serie


Suplementacja:
Witamina d3+k2 mk7, witamina c, cynk, magnez, NAC, ashwagandha, różaniec górski, enzymy trawienne, probiotyk, bacopa monnieri, omega 3, chrom, maślan sodu, yohimbina, kreatyna, beta alanine, cytrulina

Dieta:


Od dzisiaj zaczynam cztery ostatnie tygodnie redukcji, yoszka mi się kończy, więc domówiłem kolejną, tym razem większą dawkę - 5mg, do tego synefryna z tej samej firmy czyt. HayaLabs. W bardzo przystępnej półce cenowej te suplementy.. Chcę zejść do tych 12% bf..

@szlug
A co u Ciebie, jak postępy idą? Trafiłeś w końcu na dobrą yoszkę? :D


Zmieniony przez - RozbójnikWojtas w dniu 2020-07-13 16:42:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Powiem Ci że olałem tą yoszkę, generalnie ostatnio zmieniłem trening, dopiąłem dietkę i coraz lepiej jest, także chyba nawet za wcześnie myślałem o takich smakołykach, ale tak to jest że człowiek jest narwany. :D

@pekulski104
oo widzisz, to dobrze że o tym napisałeś, bo mi jakiś czas temu osoby znowu to wkręcały i wiesz jak to jest, kiedy kilku ma takie zdanie to zaczynasz się zastanawiać. Potem kminiłem że chłopy na bombie co mają po 300g to dopiero mają nieźle to rozkręcone, ale wyjaśniałem sobie przyspieszonym metabolizmem, z resztą troszkę temat rzeka ;p



Zmieniony przez - szlug w dniu 2020-07-13 20:45:25
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
szlug
Powiem Ci że olałem tą yoszkę, generalnie ostatnio zmieniłem trening, dopiąłem dietkę i coraz lepiej jest, także chyba nawet za wcześnie myślałem o takich smakołykach, ale tak to jest że człowiek jest narwany. :D

@pekulski104
oo widzisz, to dobrze że o tym napisałeś, bo mi jakiś czas temu osoby znowu to wkręcały i wiesz jak to jest, kiedy kilku ma takie zdanie to zaczynasz się zastanawiać. Potem kminiłem że chłopy na bombie co mają po 300g to dopiero mają nieźle to rozkręcone, ale wyjaśniałem sobie przyspieszonym metabolizmem, z resztą troszkę temat rzeka ;p




Zmieniony przez - szlug w dniu 2020-07-13 20:45:25


No ja Ci powiem szczerze, że z yoszka to nie ma sensu przy większej ilości tkanki tłuszczowej. Jeśli jest poniżej 15% to okey, ale więcej nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38665
Joszka ostatnie koło ratunku na początku redu idzie samo. Na swoim przykładzie podam kiedy myślałem o joszce, wtedy myślałem jak ćwiczyłem FBW 3x i leciałem praktycznie codziennie cardio przy niskich kaloriach... i pas stał wtedy by ewentualnie można dodać joszkę..ale to tylko taki przykład a najlepiej wtedy wejść na zero i po "zerze" dodać joszke ewentualnie i próbować na nowo wejść znów na ujemny... tak czy siak tak jak mówi Rozbójnik joszka to tylko na końcu redu :D


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-07-14 08:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
pekulski104
Joszka ostatnie koło ratunku na początku redu idzie samo. Na swoim przykładzie podam kiedy myślałem o joszce, wtedy myślałem jak ćwiczyłem FBW 3x i leciałem praktycznie codziennie cardio przy niskich kaloriach... i pas stał wtedy by ewentualnie można dodać joszkę..ale to tylko taki przykład a najlepiej wtedy wejść na zero i po "zerze" dodać joszke ewentualnie i próbować na nowo wejść znów na ujemny... tak czy siak tak jak mówi Rozbójnik joszka to tylko na końcu redu :D



Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-07-14 08:23:45


Jeszcze miesiąc i może dojdę do Twojego poziomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38665
RozbójnikWojtas
pekulski104
Joszka ostatnie koło ratunku na początku redu idzie samo. Na swoim przykładzie podam kiedy myślałem o joszce, wtedy myślałem jak ćwiczyłem FBW 3x i leciałem praktycznie codziennie cardio przy niskich kaloriach... i pas stał wtedy by ewentualnie można dodać joszkę..ale to tylko taki przykład a najlepiej wtedy wejść na zero i po "zerze" dodać joszke ewentualnie i próbować na nowo wejść znów na ujemny... tak czy siak tak jak mówi Rozbójnik joszka to tylko na końcu redu :D




Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-07-14 08:23:45


Jeszcze miesiąc i może dojdę do Twojego poziomu


Za 3 tygodnie.. czy miesiąc najważniejsze że do przodu :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
DZIEŃ 195/77 dzień REDUKCJI

Trening:
Cardio/brzuch+rolowanie

Suplementacja:
Witamina d3+k2 mk7, witamina c, cynk, magnez, NAC, ashwagandha, różaniec górski, enzymy trawienne, probiotyk, bacopa monnieri, omega 3, chrom, maślan sodu, yohimbina, kreatyna

Dieta:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 55kg

WHEY premium