SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] RozbójnikWojtas - Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Jakim planem ćwiczysz ? Nie robiąc przykrości też nie widzę nic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Jak nic nie widzicie to chyba ślepi jesteście, spójrz sobie na zdjęcie z pierwszych dni redukcji, gdzie w pasie miałem bodajże ok 93cm, a teraz jest 86,5 ale dzięki za rady :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Coś tam widać. Ale strasznie długo a z redukcją też nie można przesadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Sześć tygodni to długo? XDDD Czytając tutaj wiele tematów to ludzie redukują po sześć miesięcy x))

blue_hope
Uważam, że można pociągnąć redu, ew. na koniec ując nieco (np. tydzień przed planowanym końcem, w DNT dać lekko mnije).


Ująć nieco tzn. ile? Teraz i tak w sumie jest mało, bo poniżej 2400 to raczej może się odbić źle na zdrowiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Widać zmianę...od ostatniego zdjęcia widać mało, ale od pierwszego, które dodałeś widać sporo.

Jak wypada dzienne zapotrzebowanie ? 2700 ? Poniżej 2400 ? Na ostatni tydzień redu można nieco podkręcić np. 2200 w dnt ( o ile nie masz fizycznej pracy itd) i 2400 w dt.
Albo zamiast ucinać dodać aktywności.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
blue_hope
Widać zmianę...od ostatniego zdjęcia widać mało, ale od pierwszego, które dodałeś widać sporo.

Jak wypada dzienne zapotrzebowanie ? 2700 ? Poniżej 2400 ? Na ostatni tydzień redu można nieco podkręcić np. 2200 w dnt ( o ile nie masz fizycznej pracy itd) i 2400 w dt.
Albo zamiast ucinać dodać aktywności.


Jestem obecnie na 2400 +/- co do pracy to już pisałem - 8h dużej aktywności, bo w pracy ciągle chodzę, dlatego moim zdaniem raczej nie ma sensu schodzić poniżej tej liczby na której obecnie jestem, ponieważ jak dobrze pamiętam, bodajże dudee pisał, iż na zbyt wielkim deficycie kalorycznym spada tkanka mięśniowa, a nie tłuszczowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
przy każdej redu nieco mięśnia spadnie, to nieuniknione. Uważam, że zacząłeś ze zbyt niskiego pułapu kalorii na starcie.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
blue_hope
przy każdej redu nieco mięśnia spadnie, to nieuniknione. Uważam, że zacząłeś ze zbyt niskiego pułapu kalorii na starcie.


To była i w sumie nadal jest pierwsza redukcja teraz przynajmniej wiem jakie błędy popełniłem i następnym razem postaram się ich nie powtórzyć ((:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
domer, a Ty co sądzisz?
Dzisiaj zamówiłem siemię lniane, bo migdały mi się trochę przejadły, a te nasiona można chyba dodawać do przykładowo owsianki czy posypania omleta. Wziąłem też również ksylitol, który zdecydowanie lepiej smakuje od erytrolu. Syrop klonowy jest wart uwagi, bo z tego co czytałem jest bardzo zdrowy i zawiera witaminy: (B2, B5, B6, niacyna, biotyna, kwas foliowy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Od samego poczatku mowie cardio cardio cardio,każdy ma prace każdy chodzi czy to w pracy czy po pracy, widocznie tej aktywności bylo za mało.
posłuchaj czasami tez amatorów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 55kg

WHEY premium