SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] Lucyna & Tomq step by step on the way to becoming a ward ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Lucyna86
spokojnie spokojnie nie było aż tak grubo nie wierzcie tak do końca w instastory ;) a co do jedzenia to przecież było zdrowo jedynie trochę alko ale w takim upale to serio chciało się pić a woda nie wchodziła powyżej 6 litrów dziennie także trzeba było coś innego trochę :)


połowa policjantów w takim razie po pracy w Tajlandii siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
oj Kamil zdziwiłbyś się ;) teraz młoda fala w służbie, każdy dba o dietę i ćwiczy. Serio serio. Wyjścia na browara są rzadkością i to całkiem serio teraz piszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ok nie ma co, trening z rana zrobiony, PUSH i 45 minut cardio ....o 20 rurkę trzeba nadrobić z poprzedniego tygodnia, jutro znowu rurka i PULL w piąteczek cardio w planach. W sobotę jadę na PEI także posłucham mądrych ludzi co do powiedzenia mają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
no to grafik napiety dosc mocno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Lucyna86
oj Kamil zdziwiłbyś się ;) teraz młoda fala w służbie, każdy dba o dietę i ćwiczy. Serio serio. Wyjścia na browara są rzadkością i to całkiem serio teraz piszę :)


ja tak oczywiście z dystansem to pisałem
widać ewidentnie że się zmienia i dobrze bo jeszcze ta służba z poprzedniej epoki to jednak przesiąknięta złymi nawykami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
TomQ-MAG
no to grafik napiety dosc mocno
widzisz nie ma lipy ;) jeszcze mi się przypomniało że rehabilitację zaczynam - w sumie zaczęłam wczoraj mi mam 40 minut jakiś ćwiczeń u fizjo na ten staw skokowy. Nie wiem w sumie po co bo w sumie bardziej tą nogę obciążam na siłowni niż u nich w gabinecie no ale nie powiem że robię przysiady ze sztangą i inne bo mnie zlinczują. Także to raczej jako 40 minut marnowania czasu. Gdyby nie to, że mam jeszcze elektroprądy, laser i pole magnetyczne to bym olała totalnie, ale bez tego nie mogę zrobić tamtych zabiegów. Jakaś dziwna polityka ;) Kamil starej epoki już praktycznie nie ma ... kto może to ucieka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
no niestety zazwyczaj ta fizjoterapia podstawowa na NFZ nie jest zbyt efektywna w kontekscie sportowcow, osob aktywnych, ktore maja jakies swoje ambicje sportowe. bardziej nadaje sie to dla zwyklych smiertelnikow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Lucyna86
TomQ-MAG
no to grafik napiety dosc mocno
widzisz nie ma lipy ;) jeszcze mi się przypomniało że rehabilitację zaczynam - w sumie zaczęłam wczoraj mi mam 40 minut jakiś ćwiczeń u fizjo na ten staw skokowy. Nie wiem w sumie po co bo w sumie bardziej tą nogę obciążam na siłowni niż u nich w gabinecie no ale nie powiem że robię przysiady ze sztangą i inne bo mnie zlinczują. Także to raczej jako 40 minut marnowania czasu. Gdyby nie to, że mam jeszcze elektroprądy, laser i pole magnetyczne to bym olała totalnie, ale bez tego nie mogę zrobić tamtych zabiegów. Jakaś dziwna polityka ;) Kamil starej epoki już praktycznie nie ma ... kto może to ucieka




powiedz wszystko
on będzie pracował z innym tematem (zakładając że masz indywidualną terapię)
w postaci stabilizacji itp. a nie samego wzmacniania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
dzieki , ze mnie wyhaczyłaś z tłumu Lucyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
rutkow
dzieki , ze mnie wyhaczyłaś z tłumu Lucyna
miałam dobry punkt widokowy także nic mi nie umknęło ;) swoją drogą żeby nie było to cały czas ćwiczę ;) w sobotę w Grodzisku też trening w BEHAPOWCU zrobiony plus sauna wieczorem ;) w niedzielę ubijałam pośladki na twardych krzesełkach na hali GRODZISK ;) Już wróćiłam, od kutra znowu treningi w Opolu plus dorzucam cardio trzy razy w tygodniu - taka moja własna modyfikacja ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost

Następny temat

Trening

WHEY premium