SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wzrost

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 927

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Waga

Wzrost

Staż treningowy

Obwód pasa

Obwód klatki piersiowej

Obwód uda

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Stan zdrowia

Preferowane formy aktywności fizycznej

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Wrażliwość na stymulanty

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 15 lat Na forum 115 dni Przeczytanych tematów 41
Witam wszystkich mam 15 lat mój wzrost to 165 cm, chciałbym być wyższy ale od dłuższego czasu nie rosne wgl Mój tata ma 168 cm Mama 171 proszę o pomoc i rade

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 4999 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 219906
Masz nicskich rodziców więc spore szanse że dużo już nie urossniesz. Będziesz miał taki wzrost jaki w genach zapisany i nic na to nie poradzisz , w tym przypadku chcieć nie znaczy mieć

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-09-24 16:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 15 lat Na forum 115 dni Przeczytanych tematów 41
Czyli takie rzeczy jak wapń,kwas foliowy,witamina D, preparat REXORUBIA,argina , duza ilość białka nie pomoże ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 18 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11027
Nie ma co popadać w kompleksy, nie jesteś niski. Nie da się przeskoczyć bariery genetycznej, możliwe, że jeszcze urośniesz masz dopiero 15lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale glupio mi jest jak wszyscy znajomi,przyjaciele są ode mnie wyżsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 18 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11027
Wyrośniesz z tego. Niski wzrost to nie koniec świata. Im szybciej to pojmiesz tym lepiej dla Ciebie. Poza tym masz dopiero 15lat i możesz urosnąć w każdej chwili sam długo nie roslem i twoim wieku byłem niższy.

Nie ma co się zamartwiac nad rzeczami na które nie masz wpływu. Jestem przekonany, że znajdziesz tysiące rzeczy nad, którym możesz pracować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 4999 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 219906
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
monkey22
Na mnie całe życie wołali mały i było ok to tylko wzrost :)

Teraz wołają duży ale nie ze względu na wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1823 Napisanych postów 47953 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484928
Burasekk23
Witam wszystkich mam 15 lat mój wzrost to 165 cm, chciałbym być wyższy ale od dłuższego czasu nie rosne wgl Mój tata ma 168 cm Mama 171 proszę o pomoc i rade

tu nie ma rady , urośniesz tyle ile masz urosnąć
jesteś w tym wieku że jest jeszcze możliwość na skok wzrostu

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6620 Napisanych postów 143351 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157897
nie ma tego zlego, szybciej bedziesz wygladal na wiekszsego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1823 Napisanych postów 47953 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484928
no masy mięśniowej nałożyć i siły łatwiej będzie zrobić przy krótszej dźwigni

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyczynowy pływak lat 13

;