SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]vidalsfd/Przełamywanie schematów.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Solar zazdrosci sylwetki, dlatego tak pisze

Na poważnie, na tykim menu nie zrobisz kraty na brzuchu, inna sprawa, że przy aktualnym poziomie masy mięśniowej (wiem troche na wyrost słowa ) nie ma opcji zejść do satysfakcjonującego Cie poziomu tkanki tłuszczowej, no chyba, że chcesz za jakiś cza chcesz wyglądać jak dziecko z Oświecimia jedząc jak anorektyczka.

Napewno okno 4h będzie dobrym rozwiązaniem dla śmieciowego żarcia, bo ładujesz 1x dziennie do wora, nie bede się rozpisywał na temat hormonów itd, bo uważam to za zbędne w danej chwili.

Jednak już dziś Ci mogę powiedzieć z doświadczenia pracy z ludzmi, że nie zrealizujesz założonego celu sposobem który sobie obrałeś.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Wacki- To pisz konkretnie co do zmiany! Chętnie posłucham :) Ponadto wywnioskowałem, że radzisz nie ciąć do żył, tylko krótkie ogarnięcie i masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Zmień priorytet z redukcji na masę. Wbij parę kg, a na wakacje się wytniesz i będzie to o wiele lepsza decyzja niż teraz ciąć i potem masować

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Niewiem czy to dobry pomysł, niewiem czy nie będę stał w miejscu i bił tylko fat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Przy takiej misce i nadwyżce kcal to na pewno :D Wyczyść miskę, trenuj i będzie git

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
vidalsfd
Wacki- To pisz konkretnie co do zmiany! Chętnie posłucham :) Ponadto wywnioskowałem, że radzisz nie ciąć do żył, tylko krótkie ogarnięcie i masa?


Tak własnie radze, osobiście zastosowałbym rotację węglowodanową i kaloryczną dopasowaną do wydatku energetycznego jak pisałem gdzieś tam wcześniej.

Stricte "Budowanie masy mięśniowej" z aktualną sylwetką to nieporozumienie.

Wracając do menu, jeżeli można go to nazwać, przynajmniej białko ogarnij jak nalezy

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Ogarnę białko i lecę jak należy. A po co rotacja, coś o niej dokładniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Najprosciej:

Spory wydatek energetyczny czyt: trening, kcal up, węgli więcej (gliko), dobrej jakości białko, miesnie mają co im trzeba do wzrostu.
Brak treningu, kcal down, węgle out, dobrej jakości białko, energia z fatu.

Dochodzi jeszcze rozmieszczenie węgli w ciągu dnia w dni treningowe.
Ale tematów o CC jest pełno.

IMO najlepsze rozwiązanie dla Ciebie w chwili obecnej.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Jak teraz jechałem na 2000 kcal? Coś w tym stylu?




Zmieniony przez - vidalsfd w dniu 2014-12-22 18:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Wytłumaczy ktoś? xd bo od jutra chce lecieć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz tłuszczu

Następny temat

thermo speed extreme vs CrossFit

WHEY premium