SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] KETOZA nowe zdj.21str, Tomasz Moderski Lemon Silownia+Akrobatyka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
tanieodzywianie
takie smaczni zostawiam dla swoich podpiecznych niestety !:)


No i takie rzeczy nie są fajne, że tak to łagodnie określę. Równie dobrze mógłbyś napisać "zapłać to Ci powiem".

Jest na tym forum masa trenerów Tomku, ze stażem, wiedzą i doświadczeniem bijącym Cię na głowę. Udzielają się, prowadzą dzienniki ale u żadnego nie widziałem podobnego wpisu. Ech...
5

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
mimo ze mnie juz troche stary chlop, nadal potrafie sie ucieszyć z ,, małej rzeczy '' a wiadomo czasem naszym szczesciem gdy emocje sa wysoko czlowiek lubi sie pochwalic. Ale masz racje, taki tekst w sumie nie na miejscu , szczegolnie tutaj w dzinniku. Dlatego trzeba lepiej panowac nad emocjami, by nie robic niepotrzebnego zamieszania ,, bo tak owe powstaje w tym momencie '' Jeden do tego podejdzie z dystansem i nabierze inspiracji do zabawy ze slodzikami, inni sie oburzy bo ,, cwaniak nie chce powiedziec, to po co w ogole o tym mowi ''.
albo tez wypadalo zmienic minimalnie charakter tego zdania na ,, wybaczcie zachowam to dla siebie ''
bo mozna wtedy faktycznie to odebrac nieco inaczej, niz tak jak Kruq wspomniales.


Kruq nie miałem ojca, dlaczego mnie nie adoptowałeś?


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-04-15 21:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tak jak napisałeś, trzeba było podać listę i zaproponować samodzielne eksperymenty i dzielenie się wnioskami, a na koniec, np za miesiąc podać rozwiązanie. To byłoby ok, fajne, pewnie byłoby sporo chętnych do tego eksperymentu...
Ty zasugerowałeś, że rozwiązanie można kupić.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
doglebnie nie, ale wielu moglo tak pomyslec,o czym nie pomyslalem. Nawet jaki pomysl z tym konkursem,kreatywnosc to juz przez wychowywanie dzieciakow wyrobiona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
tanieodzywianie



Kruq nie miałem ojca, dlaczego mnie nie adoptowałeś?





Powinieneś się cieszyć, bo przez pierwsze 15 lat Twojego życia to raczej nie byłbym dobrym przykładem

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
obym wydoroslal z wiekiem tak jak Ty %) PS: poki co komorki nie ma do niedzieli. Nie bedzie przypinek,nagrywek z robienia jedzenia ale nadrobimy to.! od nastepnego tyg mysle ze wiecej kreatyny pojdzie i będzie wieksza pekatość, albo zalana talia od tych 500tluszczy ;) czas pokaze


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-04-15 22:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
fajny art. http://bayesianbodybuilding.com/carbs-vs-fat-research-update/
keto
2x wieksze przyrosty suchej masy od grupy z weglami
10% wieksza sila na lawie
20% wieksza sila w przysiadzie
wingate peak power - moze ktos naprostowac kto lepiej rozumie
zwiekszona sila szczytowa o 25% w grupie weglowodanow
anaerobiczno wytrzymalosciowe tez weglowdany o ile sie nie myle.
Rzucilem szybko okiem, licze ze ktos rzuci okiem na spokojnie.


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-04-16 17:30:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
a mi się od razu przypomina facet na fizjologii jak mówił że ketoza to w skrócie śmierć dla tkanki mięsniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
niejednokrotnie zerkałem, zaczynam śledzić
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
dlatego tez odpuscilem studia, bylo wiele innych czynnikow ale to jeden z nich, bo wiem ze mozna roznych wykladowców spotkać
bazujących na wiedzy z roznego okresu
bedzie to ktos kumaty, a innym razem calkowity kosmita
po paru rozmowach z osobami na roznym roku
zbyt czesto sie chwytałem za glowe

dzisiejszy trening B - klatka

1. 4x15 pompek z roznym rozstawem rąk, typowo pod klatkę, innym razem bardziej pod barki przednie aktony, czy tez triceps
2. 3x12 rozpietki linkami, lawka leki skos
3. 4x6 pompki na poreczach z nogami z przodu, jak i klatka mocno pochylona. kiedys juz nagrywalem ta wersje

z ta roznica ze teraz na dole jeszcze przytrzymuje na 2 i maksymalnie rozciagam klatke
4. seria laczona 4x10
a) wyciskanie hantli lekki skos
b) rozpietki linkami z dolnego wyciagu, to samo co 2.
5. 6x10 wyciskanie smitha , chawyt naturalny na przemian z mlotkowym
6. 6x12 rozpietki linkami z gornego i dolnego wyciagu na zmiane, ale juz stojac.

w przerwach robilem sporo cwiczen na poprawe mobilnosci bioder/nozek pod siady - ja nigdy w przerwach nie odpoczywam :)
chcialem wrzucic co tam za za dobry zestaw testuje, ale jakos nie moge znaleźć. Jesli ktos bedzie ciekawe to poszperam jeszcze pozniej

Pracuje obecnie nad wypelnieniem klatki i poprawa angażowania samej klatki, co ostatnio czesto sie zdazalo na sztandze przez ponapinane nadmiernie plecy/lopatki/najszersze itd/ ze slabo angazowalem klatke, a juz byly momenty ze sztange krzywo prowadzilem

Nabicie jest przeogromne, w zyciu bym nie pomyslal ze tluszcze są w stanie tak nabijac miesnie, dodawac krąglości, wywalac zyly itd :)
choc zupelna zmiana planu tez pewnie robi swoje , spora podaz bialka i tak ogromna ilosc kcal.





Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-04-17 18:48:35

Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-04-17 19:03:18

Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-04-17 19:04:31
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta IIFYM

Następny temat

Tłuszcz i odchudzanie: olej kokosowy VS oliwa

WHEY premium