SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Droga po zdrowsze jutro.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9703
sadło ładnie z chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12109
A jak samopoczucie po takiej utracie smalcu? Psycha na bank na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Feather_
A jak samopoczucie po takiej utracie smalcu? Psycha na bank na plus


phmm mógłbym się rozpisać bardzo...

jestem praktycznie nowym człowiekiem ... wrócił humor, pewność siebie, duża pewność siebie. wróciło zainteresowanie innych kobiet. Jestem żonaty, ale to k***a mocno podbudowuje, jak w spożywczaku laski się za tobą oglądają ...
Żona jest bardziej zadowolona, bo znowu jestem facetem, którego poznała kiedyś ...

a wcześniej ...byłem gruby, niski i gruby, przez prawie 5 lata...

na studiach byłem fit całe 5 lat... byłem przykładem dla kumpli ze studiów... gościem wzorcem, chcieli być jak ja... ale nie bardzo mieli zapał do ćwiczeń. Jak byłem fit, to miałem pewność siebie, gadane. nie martwiłem się o dziewczyny, imprezy.... w takim zyjemy świecie ...

a po studiach ? Dupa ! Przeprowadzka na zadupie, brak znajomych, stresująca praca, praca, praca ... i tyłem, stresowałem się, jadłem i tyłem ...
stałem się grubasem. Miałem już żonę... starzy znajomi mnie nie widzieli...

skończyłem studia, poszedłem do pracy i stałem się ulaną k***ą ...

straciłem całkowicie pewność siebie. Ciągle miałem w głowie to, że kiedyś byłeś gość z kratą na brzuchu i wywalałem na płaskiej 130 kg ... wyrywałem laski na imprezach, miałem dziesiątki znajomych i fajne życie ...

straciłem całkowicie pewność siebie, momentami chęć do życia i zatracałem się w jedzeniu, piciu piwa ...
no i w końcu siadło zdrowie i pojawiła się 30 na karku ...

problemy z sercem, przewodem pokarmowym... miałem 30 lat, 170 cm wzrostu, 90kg

wk***ilem sie, wpadłem na sfd na youtube... popatrzyłem na bzyka , na solarosa, na platynova i sie wk***ilem
kupiłem kolarzówkę, zrobiłem siłownie w domu i powiedziałem dość....

nie szło na początku, albo nie widziałem efektów, ale tym razem się nie poddawałem...
walczyłem, każdego dnia...

każdego dnia to była walka, z samym sobą, z jedzeniem, ze stresem z roboty, z alkoholem ...

chodziłem na aeroby ledwo żywy. treningi siłowe na czco zaraza po treningu

przez pierwsze 3-4 miesiące, nie widziałem, żadnych efektów. nic, zero ...
ale dzięki wam się nie poddawałem i walczyłem dalej ...

i teraz, w końcu, w październiku, po 6 miesiącach, coś się wyklarowało... coś co przypomina mnie sprzed 5 lat ...
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
melo15
Leci pięknie


dzieki melo !

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12109
To tym bardziej szacun. 4 miechy redukować i nie widzieć efektów, niejeden by zwątpił. Grunt żeby Ci wszedł w krew taki lifestyle. Reszta z czasem przyjdzie sama. Zwłaszcza, że od jakiegoś czasu obserwuję bloga i jak widzę, przy jakiej kaloryce Ty funkcjonujesz, to mnie na sam widok wszystko boli. Dawno bym odpuścił

A po studiach chyba większość ma zjazd, bo życie często robi się zbyt monotonne i nie takiej jak oczekiwali. Dodatkowo brak odskoczni od domu i pracy, też robi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
thx !

poprawiam sie w bieganiu

Przedwczoraj bieg , 11,10 km w 60 minut,.

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tytanov
domer
Wiesz jaki czas miał zwycięzca?


wyniki sa na www.runrzeszow.pl , pewnie cos kolo 15 minut wykrecili .
Przenosisz sie z roweru na begianie Domer :) ?

Feather_
Medale nawet ładne, to zabrakło na wodę dla uczestników

Medal jeden z lepszych w mojej kolekcji.

Za tydzien polmaraton krolewski,
cel : 2:10:00 .

solidnie przepracuje zimę i w przyszłym roku będziemy bić rekordy ;).


po za tym dzisiaj 16 km rozbiegania w tempie 6:20 min / km ...



Ja rowerem rzadko jeżdżę. Rekreacyjnie. Biegam raz w tyg. Na 6km po dość trudnym terenie 25:21.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Czyli 5km w okolicy 21 minut. Super, zastanów się nad startami i treningami. Widze tu duży potencjał.

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ale łądnie zeszło :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Carb Nite, CBL, IF by kowallosu

Następny temat

nie mogę schudnąć mimo diety. endo

WHEY premium