SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Droga po zdrowsze jutro.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Radłów zbiera bardzo dobre opinie, będziesz zadowolony :)

Polecam kilka lekcji u trenera, początki mają duże znaczenie - możesz wyrobić sobie dobre nawyki. Żona nie dopilnuje tak jak trener ...


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2017-02-10 19:48:12

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Tragedia Panowie ! Byłem dzisiaj na basenie

Pierwszy raz pływałem od 8 lat ...
ale dziwne, że w ogóle się przemieszczałem tą dziwną żabką moją

długość basenu, 10 oddechów i powrót ... i tak maks 2 długości, później dłuższa przerwa i od nowa ...

Padaka, wyszło jakieś 10-11 długości , czyli 250 - 275 m ...

nic, trzeba walczyć,



basen 3 razy w tygodniu ...

dodatkowo dzisiaj 1 godzinę na trenażerze , fajnie się jeździło , w sprawnym zakresie FTP (30 minut 140 watt), po za tym na niskich obrotach ...


jutro rano siłownia, wieczorem rower, pojutrze basen, w środę rano siłownia, po południu bieganie, czwartek basen, piątek siłownia rano, po południu bieganie , sobota basen , niedziela bieganie + rower i tak do usranego triathlonu









Zmieniony przez - Tytanov w dniu 2017-02-12 18:57:54

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
basenik super sprawa .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Podstawą jest nauczyć się oddychać będąc w wodzie. Może gdzieś na necie są jakieś tutoriale co i jak od czego zacząć, bo tak to ciężko Ci opisać i powiedzieć. Sam się uczyłem pływać parę lat temu i w sumie, na początku tylko trener pokazał mi co i jak, a później już samokształcenie i po pół roku mogłem już śmigać kraulem w miarę legalnie i poprawnie Dziś rzadko pływam, ale i tak tego się nie zapomina i zawsze się pociśnie ten kilometr lub więcej.. Więc skoro mi się udało, a byłem kompletnym pływackim zerem to I Ty ogarniesz

I szczególnie przyłóż się do kraula, bo żabka to raczej na triathlon średnia - chociaż nie wiem, nie startowałem

Tak czy siak, trzymam kciuki i dawaj znać o postępach. Nagraj może czasami coś jak dasz radę, to może coś podpowiem. Kiedyś sporo lekcji udzielałem z pływania, coś tam pamiętam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
na triathlon to silniczek by się przydał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
lodzianin1
na triathlon to silniczek by się przydał


nie wiem czy sie nie zglosze po jakis doping ...

naimadswdnx
Podstawą jest nauczyć się oddychać będąc w wodzie. Może gdzieś na necie są jakieś tutoriale co i jak od czego zacząć, bo tak to ciężko Ci opisać i powiedzieć. Sam się uczyłem pływać parę lat temu i w sumie, na początku tylko trener pokazał mi co i jak, a później już samokształcenie i po pół roku mogłem już śmigać kraulem w miarę legalnie i poprawnie Dziś rzadko pływam, ale i tak tego się nie zapomina i zawsze się pociśnie ten kilometr lub więcej.. Więc skoro mi się udało, a byłem kompletnym pływackim zerem to I Ty ogarniesz

I szczególnie przyłóż się do kraula, bo żabka to raczej na triathlon średnia - chociaż nie wiem, nie startowałem

Tak czy siak, trzymam kciuki i dawaj znać o postępach. Nagraj może czasami coś jak dasz radę, to może coś podpowiem. Kiedyś sporo lekcji udzielałem z pływania, coś tam pamiętam..


thx Man ! Na ten moment zaopatruje się w książkę...





TRENING

dzisiaj rano siłownia
Góra ciała,
Wyciskanie klata 4x7 80kg
Wiosło 4x7 60kg
Wyciskanie na barki 4x12 30kg
Wyciskanie skos 4x12 50kg
Wiosło jednorącz sztangą 30kg 4x5 30kg
Przyciąganie wzdłuż 3x12 30kg
Biceps 3x12 20kg

A po pracy ZWIIIFFFFFFFFFFT i test FTP, wyszło mi 174 watt'y ... Mega męczący trening, ale wiem, gdzie jestem z siłą treningową.







Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Pływam jak łajza ... dzisiaj znowu tragedia ... 300 m przez pół godziny ...

coś tam żabkowałem, coś próbowałem kraula ...

W czwartek pierwsze zajęcia z trenerem pływania ...




Zmieniony przez - Tytanov w dniu 2017-02-14 19:10:07

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Spokojnie,napewno będzie z ciebie jeszcze jakaś foczka albo i rekin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Do lipca to spokojnie będzie rekin, no stress
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Dzięki za wsparcie. Wczoraj rano był trening siłowy nóg 35 minut plus 15 minut yoga . Po południu 35min na trenazerze bo nie bardzo miałem energię...

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Carb Nite, CBL, IF by kowallosu

Następny temat

nie mogę schudnąć mimo diety. endo

WHEY premium