SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Banan i Renia RESTART, 42 str foto

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Wczoraj bardzo udany trening góry ciała - świetna pompa, wszędzie ciężar do góry względem ostatniego takiego samego treningu , lecimy dalej.



Dzisiaj nogi , ostatnio ten trening zupełnie nam nie poszedł, powodów było kilka.Dzisiaj prawdopodobnie uda się potrenować w konkretnym towarzystwie więc musi być mega trening. O szczegółach późnym wieczorem lub jutro - jak nie będę miał sił na forum w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dziś trening nóg w towarzystwie Mariusza Przybyły tegorocznego Uniwersyteckiego Mistrza Polski
Konkretnie przetrenowane nogi, już bolą ...co to będzie jutro i pojutrze, masakra

Bardzo dużo nowinek, fajnych ćwiczeń i porad. Na pewno wszystko wykorzystam i razem z Renią zastosujemy zmiany już od kolejnego treningu nóg. Na wspólnych treningach z Mariuszem się nie skończy i na pewno uda nam się wykonać jeszcze jakieś inne partie .

W końcu ciało dostanie nowe bodźce treningowe, a także technicznie poprawię wiele rzeczy. Będzie moc i pompa

Dzisiejsza micha



Rano to była solidna porcja 6 białkowych gofrów - niebo w gębie!






Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-06-10 23:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ale wyżerka !

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Nooooo ja to mam dobrze, dzięki mojej Reni

Siedzę i sobie pracuję, a tu boooom kolejna petarda smakowa :


Zmielony filet z kurczaka z przyprawami i cebulką w papierze ryżowym z odrobiną płatków kukurydzianych....niebo w gębie




Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-06-11 11:47:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A idź Pan f chooj!

Dawajta jakiś przepis, wygląda nieźle
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Taki to pożyje nie wchodzę do Ciebie do tematu bo jak człowiek je ryż z kurą albo coś na szybkiego to mu ślinka cieknie miska super

muszę poszukać przepisu na gofry bo wyglądają rewelacja

Gratki dla Reni bo jak jedzenie tak smakuje jak wygląda to mistrzostwo świata

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
rion mam to samo, poleciało przed chwilą grilowany kurak i ryż. Ważne że w bica dobrze wchodzi.

Też w gofrownice chyba zainwestuje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Tobie wchodzi dobrze w bica? Ciekawe którego

Karpiu w sumie to wszystko napisałem powyżej, a przepis - tego kuraka z dodatkami pakujesz na arkusz papieru ryżowego, zawijasz w rulonik, potem całość obtoczyć w jajku i płatkach (tutaj akurat kukurydziane ) i trochę podsmażyć

miazga, wjechały później jeszcze 3 następne
prócz tego sporo innej szamy, ale nie mam ochoty juz tego wbijac do dziennika posiłków
+ blisko 50min jazdy na rowerze jako forma lekkich aerobów

Jutro siłka + 1x w weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
jaką masz gofrownicę bo szukam dobrej moja to gów... ;d nie wychodzą gofry przykleja się wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja nie ufam nigdy teflonom zawsze leci pam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obwód , kilka pytań , powolny powrót do formy i sprawności ;)

Następny temat

który plan lepszy?

WHEY premium