SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Banan i Renia RESTART, 42 str foto

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75059

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11371 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Nowa zabawka dla lepszej regeneracji około-treningowej , nowość na rynku Iron Recovery od IHS
Ciekawy skład, ciekawe jak formuła smakowa 'frozen blasy' - kto pił kiedyś Muscletech Anabolic Halo ,ten może będzie pamietam fajny, orzezwiajacy smak ,dajacy uczucie chłodu podczas picia

Dziś zostanie przetestowany po raz pierwszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11371 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Dzisiaj bardzo fajny dzień , od rana do wieczora pyszne jedzonko - grill wykorzystany po raz kolejny ;)
DO tego świetny trening łap, bardzo dobra pompa - organizm dobrze odżywiony to od razu jakość treningu lepsza, bardzo mało ludzi w klubie - bo w końcu piątek i dość późna pora (zaczęliśmy trening około 20:40) - w takie dni od razu forma rośnie

Sam trening wyglądał tak , po kilku z rzedu gdzie robiliśmy łapy w superseriach, dzisiaj osobno poszedł bic i potem tric - u mnie dość lekko jak to bywa ostatnio ale mocno technicznie ,z czuciem mięśni itd



Rozpiski michy nie chce mi się do PT wrzucać, wiec muszą wystarczyć zdjęcia






Cieszy mnie , że na grilla w okolicach 1kg miesa da się upchnąć, na fotce powyżej jest 800g fileta z indyka i jeszcze troche miejsca było.
Na ostatnim zdjęciu pyszne ciasto, które przygotowała Renia i zostało skonsumowane po treningu wraz polewą białkową . SKłąd bardzo dietetyczny i do tego rewelka smak Może się pochwali przepisem ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 969
Hej hej, trening dzisiaj był naprawdę bardzo udany, choć nie jest to moja ulubiona partia.. ale godzina faktycznie robi swoje :) Mimo małego podziębienia, które od kilku dni męczy nas oboje (być może dlatego tak trudno nam wrócić do pełnej mobilizacji w rozpiskach -i wyliczania posiłków w dzienniku potrenigu), daliśmy radę



Jeśli chodzi o ciasto o którym wspomniał Kuba, to żadna filozofia (wręcz przeciwnie powiedziałabym, że to śmieciowe ciasto :D) chęć zrobienia porządku w lodówce i przede wszystkim chęć na coś słodkiego, zmusiły mnie do kombinowania. Podobne miksy są na pewno znane w postaci ciastek itp (krążą po necie). Podstawa to jajka i płatki owsiane, a reszta zależy od każdego indywidualnie (czy dodamy jabłko czy banana). W tym przepisie akurat robiłam wszystko na oko i konsystencja pomimo pieczenia ponad 1h, nie jest sucha (est zbita, ale mokra) choć z zewnątrz chrupiąca. Nam odpowiadało szczególnie z mega pysznym białkiem po treningu :)

Gdyby ktoś chciał wypróbować albo dopracować to wypiszę czego konkretnie użyłam:
-150g płatków owsianych( zalałam odrobiną wody, żeby namiękły)
- pół awokado
- dwie łyżki stołowe kakao
- syrop waldenfarms czekoladowy (resztkę, gdyby było więcej byłoby słodsze i lepsze, mogłoby wtedy być bez polewy białkowej)
- dwa żółtka
- ok 20 g płatków migdałów
te składniki zmiksowałam
- następnie ubiłam na sztywno białka i powoli dodałam do reszty
- dodałam też trochę rodzynek
- i pokrojone na małe kawałki jedno jabłko
delikatnie wszystko wymieszałam, wlałam do foremki i piekłam ponad godzinę. Z racji, że nie wyszło zbyt słodkie świetnie się sprawdziła polewa z białka gruszkowo-waniliowego



na zrzucie z pt wartości na całą foremkę z której wydaje mi się będzie z 5 takich większych kawałków jak na zdjęciu u Kuby, nie uwzględniłam kakao, odżywki białkowej i syropu czekoladowego waldenfarm


Ciut prywaty na koniec
Droga powrotna z siłki jest zawsze jednym z najmilszych momentów w ciągu całego dnia :) jesteśmy wyczerpani po treningu, a jednocześnie przepełnieni dobrymi humorami, rozmawiamy, żartujemy, snujemy sobie plany na dalszą i bliższą przyszłość.. a czasem wspominamy tak jak dzisiaj :) Przypomniał nam się niesamowity koncert na którym mieliśmy przyjemność być 19.06.2013 r. Jestem szczęściarą, że Kuba mnie tam zabrał, ponieważ pojechał w tą trasę ze skręconą, bolącą kostką, wytrzymał na miejscu ładnych parę godzin i wrócił do Łodzi. Myślę, że takie wspomnienia są warte takiego poświęcenia :) bo oboje byliśmy zachwyceni :) niedługo później Kuba nagrał parę kawałków na płytę do auta, której długo nie słuchaliśmy i dziś właśnie nam o sobie przypomniała.
dlatego na dobranoc wrzucam Wam wszystkim jeden z lepszych kawałków z tego koncertu!







Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-04-25 01:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
co to za białko gruszkowo-waniliowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9030 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699300
trzeba spróbować tego ciasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11371 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Iron Horse - whey supreme z takim ciastem świetne się komponuje
Zaraz chyba poleci na śniadanie

Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-04-25 10:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O kurde, nie widziałem tego tematu. Zajrzę czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
białka IHS są bardzo smaczne - ja jestem uzależniony od smaku lodów waniliowych

ciasto muszę spróbować zrobić, bo wygląda smakowicie, a faktycznie po przepisie widać, że większych filozofii nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 969
Hubert81 Witaj!

ASNF lody waniliowe.. - brzmi super

Jeśli chodzi o nasz weekend to minął całkiem aktywnie w sobotę od rana zrobiliśmy tabatę (czy coś w tym stylu ), następnie przebyliśmy koło 7 km z jednej wsi do drugiej na rowerkach, a w niedzielę tą samą trasą wróciliśmy




Ponieważ jednak zaczął się już nowy tydzień

Mam dla Was filmik z wczorajszego treningu nóg dołożyliśmy nowe ćwiczenie jakie ostatnio podejrzeliśmy u Michelle Lewin - uginanie nóg z hantelkiem między stopami, leżąc na ławeczce, jeszcze musimy je dopracować i wyczuć, ale już nam się podoba! Na starej siłowni był sprzęt imitujący dokładnie ten sam ruch i bardzo nam odpowiadała, obecna siłownia jest uboga pod tym względem, byliśmy bardzo zawiedzeni i ma tylko sprzęt do uginania - siedząc.







wrzucam jeszcze fotkę Michelle z racji, że była małą inspiracją w tym treningu, a może ktoś jeszcze nie wie jak wygląda



Zmieniony przez - Nexi90 w dniu 2015-04-28 10:30:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obwód , kilka pytań , powolny powrót do formy i sprawności ;)

WHEY premium