SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Banan i Renia RESTART, 42 str foto

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Co to dzisiaj na śniadanie? Kurak smażony z żółtym serem?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A co tam u Reni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
rkarpinski
Co to dzisiaj na śniadanie? Kurak smażony z żółtym serem?


Smażone na maśle klarowanym udka z kurczaka, pokrojone drobno - przyprawione oczywiście. Posypane na koniec startą mozzarella , moja porcja po prawej to 300g udka + 30g sera, warzyw nie było bo wszystkie się skończyły a zapasy uzupełnilismy dopiero po śniadaniu

Renia cały czas trenuje i kształtuje formę jednak trochę brakuje czasu na prowadzenie bloga bo prócz pracy, prawie codziennie przyjeżdżają do nas dzieciaczki jej siostry + ładna pogoda więc nie ma zbytnio ochoty i czasu siedzieć na forum, dla mnie to element pracy i tak tu jestem codziennie . Na pewno jednak wróci i da znać coś więcej


Tutaj nietypowe selfie i jedna z najsłabszych moich partii (chyba zaraz po łydce) czyli łapka. Przy tej wadze oczywiście i ona trochę urosła ale i tak przy długich ramionach to jeszcze lata nierównej walki przede mną


Jest też całkiem fajne użylenie ciągnące się od góry klatki do bica - niestety tego nie udało mi się złapać na fotce , wierzcie na słowo



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-07-08 12:19:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Zostało troszkę z wczorajszego domowego obiadu mięska i kopytek więc wjechał na salony posiłek, którego na pewno nikt się nie spodziewa (po lewej porcja Reni z marchewką gotowaną - nie lubie ) ,a do tego wyczaiłem wczoraj w lidlu parówki dla dzieci o przyjemnym - jak na tą chwilę dla mnie - składzie ;)

Posiłek nr 2 - 44g B / 17g WW / 40g T miało być bez węgli ale nie mogłem się oprzeć małej porcji kopytek


skład paróweczek


Na później - marynuje się 1kg karkówki , poleci na grillu o ile nie będzie padać bo właśnie mamy urwanie chmury lub patelni grillowej


I przygotowana rybka po grecku m.in 1kg dorsza atlantyckiego , to będzie za chwilę mój 3 posiłek dzisiaj - dziękuję ,do widzenia



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-07-08 16:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9056 Napisanych postów 82742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699800
łapa prawie jak u Burneiki

to chyba po tych parówkach tak rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a moglem pić przynajmniej tą wodę bo parowek i tak raczej nie jadam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
te parowki to na serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729
parówki nie, ale woda jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Moje dzieci te paróweczki czasami podjadają, dla mnie są poprostu niesmaczne

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obwód , kilka pytań , powolny powrót do formy i sprawności ;)

Następny temat

który plan lepszy?

WHEY premium