SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Rafl_1986/Dalsze zmagania

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22420

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

męska

Wiek

28

Masa ciała

110

Wzrost

180

Obwód talii

104

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

1,2,3x siłownia w zależności od czasu + zabawa z 5cio miesięcznym synem

Aktywność niezwiązana z treningami

praca przy komp 8-10h dziennie

Cel

redukcja do 99.9 kg i 99 cm w pasie - na poczatek, później krata na brzuchu, żyła na dupie ;-D

Stan zdrowia

dobry

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

obecnie WPC

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

peeewnie

Stosowane dotychczas diety

zbilansowana, IF, low carb ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
cześć

jestem Rafał i mam 28 lat

zawsze byłem duuuży w sensie przy kości ze sporą ilością fatu
na redukcji jestem odkąd sięgam pamięcią czyli jakieś 8 lat z różnymi większymi i mniejszymi sukcesami

obecnie przygotowuje się do wzięcia udziału w PB6 poprzednia edycja w której brałem udział zakończyła się małym sukcesem ... obecnie planuje znacznie większy progres... a co wyjdzie zobaczymy co by się nie spalić na starcie zakładam temat żeby przez te 2 tygodnie które zostały do startu coś ewentualnie skorygować poprawić dowiedzieć się coś nowego

CEL: na początek 2-cyfrowy wynik zarówno na wadze jak i na metrze krawieckim później kolejne cele typu krata na brzuchu, żyła na dvpie

DIETA: jako że dział IF to dieta oparta na IF połączona z CC bo w sumie mi to służy (okno 12.30-20-21), więcej zobaczycie na zrzutach z diety - generalnie:
białko: +/- 2g
węgle: DNT do 100g DT do 150-200g
tłuszcze: reszta zapotrzebowania

jedynie w weekendy sobota / niedziela - staram się jeść rozsądnie jednak nie liczę wszystkiego i pozwalam sobie na więcej np. parówki, "niedzielny obiad" , deser

TRENING: z racji że na razie mam mało czasu na treningi to jadę coś ala HSS100, podoba mi sie ten trening jednak z racji że mam mało czasu robię tylko klatke i nogi i to dzień po dniu ...

DIETA na dziś poniżej:

pozdrawiam i zapraszam do konstruktywnej krytyki itp itd





EDIT: nie sugerujcie się ani godzinami posiłków ani nazwami ani tym że wszystko jest w jednym, jak znajdę chwilę czasu to postaram się ogarnąć jakieś szablony żeby to wyglądało w miarę profesjonalnie


Zmieniony przez - Rafl_1986 w dniu 2014-02-13 07:37:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
tylko klatkę i nogi trenujesz??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
lodzianin1
tylko klatkę i nogi trenujesz??


niestety na razie tak z racji że mam miejsce tylko na 2 treningi i to dzień po dniu ... wiem że nie jest to dobre, czasem do klatki dorzucam biceps a do nóg barki ... niestety na plecy brakuje dodatkowego dnia, od marca powinienem mieć więcej czasu więc będzie czas na plecy

mogę sobie pomachać jakieś FBW ale ciężkie 2 dni z rzędu to raczej może nie przejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie lepiej zrobić całe ciało? Wrzuć też inne dni odżywiania.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
domer
Nie lepiej zrobić całe ciało? Wrzuć też inne dni odżywiania.

pewnie że lepiej ale tak jak mówię ciężko mi będzie zrobić 2 dni pod rząd jakieś ciężkie FBW, jak zrobię jednego dnia przysiady to na drugi dzień nie zrobię ciągów ...

przykładowa dieta z DT:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja też robię HSS100
wiem że Christian tego nie poleca ale jeśli tylko i wyłacznie dwa dni i chcesz to hss to zrób
klatka+plecy
nogi+łapy [łapy nie hss bo to będzie niewykonalne raczej]

hardkor będzie ale lepiej tak niz klatka + nogi

z resztą jak wyżej - jakiś obwodowy albo FBW AB lepiej się sprawdzi czy też push/pull

ktoś Ci polecił czy sam na to wpadłeś?



Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-02-13 10:35:42

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Tak jak już kilka osób wyżej wspomniało są metody treningowy, które idealnie sprawdzą się w Twoim przypadku. Pozostaje już tylko wybrać jedną z nich i zrezygnować z dotychczasowych nawyków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
solaros
ja też robię HSS100
wiem że Christian tego nie poleca ale jeśli tylko i wyłacznie dwa dni i chcesz to hss to zrób
klatka+plecy
nogi+łapy [łapy nie hss bo to będzie niewykonalne raczej]

ale że klatka i plecy na jednym treningu a nogi i łapy na drugim ??

solaros
hardkor będzie ale lepiej tak niz klatka + nogi

no ale klatka i nogi nie sa jednym treningu, ino np dzisiaj klatka, jutro nogi

solaros
ktoś Ci polecił czy sam na to wpadłeś?


w sumie podpatrzyłem u Ciebie w dzienniczku pomyślałem se fajnie trening wygląda, można się "zmęczyć" to se spróbuję

a że mam tylko 2 dni do dyspozycji póki co ... no cóż ...
może faktycznie przejdę póki co na cos bardziej ogolnego a potem jak wygospodaruje dodatkowy trening to wejde na HSS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mozna pomyśleć - na pewnym etapie,czy okresie - nad specjalizacją,ale jeśli dysponujesz tylko 2 dniami [2 dni to gorzej niz 3 czy 4 dni treningowe,ale lepiej niz czy 0] sa inne metody treningowe które zaangażują wszystkie grupy mięśniowe

bardziej na tym skorzystasz niz ćwicząc tylko 2 partie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mam coś dla Ciebie
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=15904 

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
solaros

dzięki

wygląda kozacko chyba spróbuję od przyszłego tygodnia

jak mi w tygodniu wypadnie pod rzad 2 dni treningowe to zrobie góra dół a jak nie to sila + trening metaboliczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylweta typu skinny fat

Następny temat

Zrzucić zbędne kg.

WHEY premium