SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Jakob94/Walka na IF'ie [Pods. redu. str. 37]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30493

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Masa ciała

104

Wzrost

183

Obwód ramienia

41,5

Obwód talii

109

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

2x FBW, 2x Crossfit, 1x basen regeneracyjnie

Aktywność niezwiązana z treningami

Szkoła, latanie po mieście

Cel

Redukcja

Ograniczenia żywieniowe

$$

Stan zdrowia

Wszystko ok

Zażywane leki

Nie

Ograniczenia treningowe

Sprzętowe

Przebyte urazy

Kontuzja kolana, czasami powraca

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

WPC, mono, witaminy i minerały

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Sama podstawa, to co niezbędne

Stosowane dotychczas diety

Low Carb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Oby tak dalej trzymam mocno kciuki :) Fajnie, że 9tka z przodu sie pojawiła.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
o której masz trening?
jesli na czczo lub pomiędzy 1 a 2 posiłkiem nie myślałeś o delikatnej korekcie diecty?
BTW pozostanie takie samo..........prawie
ale z większym naciskiem na spalanie fatu by wyszło

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Tzn ? Trening mam o godzinie 15 do godziny prawie 16 i jedzenie zaczynam o 16.30, kończę o 18.30. Mogę tak to zrobić ze względu na szkołę i tak robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 29

Dzisiaj ok. Zrobiłem tabatę i jest spoko. Zaraz będę szamał placka na zakończenie. Za dużo nie gadam. Ciekaw jestem co tam Solaros miał na myśli, mam nadzieję, że wpadnie tutaj jeszcze.

Trening:

Tabata 14 seri po 20sek/ 10sek dreptania

Suple:

Witaminy i minerały



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
skoro wszystko lądujesz po treningu imo lepszym wyjściem jest danie ~80/90% węgli po treningu w 2pierwszych posiłkach

2 pierwsze posiłki białko + głównie węgle
pozostałe dwa białko + głównie fat

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Rozumiem. W sumie to tak to wygląda. Po treningu jem kura+ryż+warzywa, jak drugi jest np. ryba/wątróbka/wieprzowina + chleb + warzywa, i dwa ostatnie to placek z jajek i twarogu. A wrzucam taką rozpiskę, bo takie mam szablony. Dzięki za zainteresowanie i rady !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
no chyba że tak
jeśli możesz to wrzuć rozpiskę - nawet ręczną - co jedz w DT

w DNT zbytnio nie ma się do czego 'doczepić' - ale DT to DT

druga sprawa to ilość białka,jeśli waga ok 100kg,a jesz mniej niż 200g [według ostatniej wypiski 156g] to trochę za mało

nie trzeba ładować 3g ale mniej niz 2g to też nie dobrze,tym bardziej że cześć to roślinne [roślinne nie jest be ale gorzej ze strawnością po prostu]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Jak widzisz Solaros wczoraj wypadł mi jeden posiłek i pokusiłem się na słodkie. Zawsze jest te 2g białka na kg. Dzisiaj wieczorkiem wrzucę rozpiskę i rozpiskę jak dokładnie wyglądają posiłki i kiedy jem. Jak ci się nudzi, to przejrzyj, wcześniej są rozpiski z DT i DNT. Teraz od paru dni po prostu wpadłem też na to, że tylko w 2 pierwszych posiłkach są węgle, potem są 2 placki z jaj i twarogu z WPC jak pisałem (chyba, że DT, to po 25g owsianych wpada do nich, ale nie sądzę, że to duża ilość).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 30

Było spoko. Trening bardzo dobrze zrobiony, czuć zmęczenie było bardzo mocno. Dieta trzymana, wszystko dobrze.


Trening:

Wyciskanie na suwnicy 4s
Martwy ciąg 4s
Wyciskanie hantli skos 4s
Wyciskanie hantli barki 4s
Wyciskanie francuskie na wyciągu dolnym z kulkami 3s
Uginanie ramion w bramie 3s

Suple:

Witaminy i minerały
10g mono



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Dzień 31

Były interwały, ciężko bardzo. Miska jak zwykle trzymana. To tyle w sumie.

Trening:

HIIT
(1:20min wolno-45sek szybko) x8

Suple:

Witaminy i minerały



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywacja, napady głodu

Następny temat

IF po raz pierwszy... Proszę o ocene

WHEY premium